2726

از اول ادم تجمل گرایی نبودم 

الحمدلله الحمدلله الحمدلله هیچ وقت ناشکری نمیکنم 

ولی خب اینقد کارا و وسایل مهم تر دندون خراب...دارم ک نرفتم ی سرویس ظرف چینی یا کریستال بگیرم 

امروز نیومده چند تا سوال پرسید از خونه...

خیلی آدم ریزبین

قبلا هم پرسیده بود مرغ شکم پر درس می کنی 

من اصلا درس نکردم 

تازه ازدواج کرده شوهرشم نمیشناسم

میگم تعارف اومد نیومد داره خونمومم بخاطر کرونا دو قالی 6 متری نداده بودم بشورن 

کلا آمادگی پذیرایی ندارن 

اینا همه ب کنار

چند ساله میشناسمش 

دعوتشم نکنم بدتر بازم حرف درمیارع 

اینقد ترسیدم حتی نگفتم بیا ی سر بهمون زن ...

چکار کنم 

چی بهش بگم ک خودش قبول نکنه اگ تعادف...شد یا بحثش شد

دعوتش کنی بهتره

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعوتش کن رستوران 

@پسر_شیک سابق من جنگجوی خوبیم💪😎اما صلحو دوسدارم😁                          ی نفرهس ک فراموش نمیکنم ولی باخاطره هاش خودمو              اروم میکنم 🙂باخاطره هاش میگذرونم🙃شکستن دل بزرگ ترین گناهه حق الناسه🙂خدا حق ادم عاشقو میگیره🙂🙂  دلت نلرزه راحت تری😶      ولی میبخشمت چون عاشقتم🙂  @پسر_شیک_سابق 
2728

چی،؟ کجا؟ کی

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
به لطف کرونا این دردسرها هم تا حدودی حل شده  کرونا رو یادآوری کن بهش

منم نظرم همینه بگو بخاطر کرونا و اینکه یکی از آشناها مون که ما باهاش رفت و آمد داشتیم گرفته تعارف نمیکنم که مدیونت بشم وسلام

2706