2726

دوستای عزیز به هر ما خانوما خودمپن باید یه پول یا یه کسب در امد داشته باشیم واسه اینده ی خودمون.. من خودم خیلی تو‌زنذگی تلاش کردم.. ولی جسمم دیگ خستس واس کار کردن.. یروز یکی پیشنهاد داد که بیا بریم یجای برای سرمایه .منم گفتم پول ندارم و‌گفت با ۴ میلیونم میشه اینده ساخت... والان دارم نتیجشوو میبینم.. و بدون رفتن بیرون و فقط با گوشی دارم کار میکنم. 

من به تمام ارزو هام میرسم... خدا اونارو بهم میده خیلی زود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیت کوین یه نوع ارز دیجیتال هستش که کاملا قانونی هستش... یعنی یه نوع پول که دیجیتالی هستش... شما خیلی راحت با یه سرمایه گزاری ۱تا سه ساله به راحتی پولت رو چند برابر میکنی

2728
بیت کوین یه نوع ارز دیجیتال هستش که کاملا قانونی هستش... یعنی یه نوع پول که دیجیتالی هستش... شما خیل ...

داداش منم تو همین کاره ولی اصلا امار نمیده نمیدونم چرا 

به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!  

به اسم خودتون و با ای دی خودتون براتون سرمایه میکنن و بعد از یکسال میرید صرافی و تمام پول و سود خودتون رو میگیرید... خیلس زرنگ باشید و باهوشش میتونید یار جمع کنید وو پشت سر هم پورسانت بگیرید .. من خودم بعد ۴ماه پول خودموو در اوردم.. میدونم خیلی از خانوما پشتوانه مالی ندارن .. چرا نتونیم یه قدم واسه خودمون برداریم ؟

داداش منم تو همین کاره ولی اصلا امار نمیده نمیدونم چرا 

چون بعد یه مدت یه پول هنگفت بهشش میرسه که همه انگشت به دهن میمونن

به اسم خودتون و با ای دی خودتون براتون سرمایه میکنن و بعد از یکسال میرید صرافی و تمام پول و سود خودت ...

بیت کوین تو ایران قابل اعتماد نیست چون دیجیتال اونم حسابی که تو ایران تعریف نشده پولی که توش میزارین اعتمادی بهش نیست

این پول چند وقت دیگ جای گزیین پولای کاغذی و عابر بانکا میشه.. و الان با کمترین پول میتونید بخریدش و در اینده سود زیادی گیرتون میاد.. ولی اگه قدم بر ندارید چند وقت دیگ با چند برابر پول باید بخریدش. مثل خیلی کارای دیگ که ترسیدیم و انجام ندادیم و عقب افتادیم .

بیت کوین تو ایران قابل اعتماد نیست چون دیجیتال اونم حسابی که تو ایران تعریف نشده پولی که توش میزارین ...

عزیزم توی ایران و‌توی صرافی های ایران کاملا چنج میشه.. و قابل خرید و فروش هستش

الان بریم دستگاه استخراج بیت کویین بگیریم؟

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁

بیت کوئین باگوشی امکان نداره بشه اخراج کرد حتی باکامپیوتر خونگی هم نمیشه 

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           

استخراج

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2706