2733
2734
عنوان

خانم های مذهبی كه خشكه مقدس نیستید میشه كمكم كنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2172 بازدید | 192 پست
یعنی شما میفرمایید ک با دو سه تا تار مو ک من ببینم همه خصوصیات خوب و حسنات و خوبی اشون پاک میشه؟&nbs ...

خب گناهی که شخص به ان اهمیت نده وراحت از کنارش ردبشه نمی تونه توجیهی داشته باشه چون عدم رعایت پو.شش مو حالا به اندازه چندتار مو هم باشه خودش به معنی مخالفت با حکم الهی است وانسان بایدببینه مخالفت چه کسی را می کنه.

قبول شدن و نشدنشو خدا می دونه  ما که قاضی نیستیم  شاید اصلا اعمال مایی هم که همه چیز رو ...

چشم عزیزم

راستش اینجا نمیشه صحبت کرد لغوکاربری میشم ولی بهت بگم اعتقاداتم درحدیه هرچی تو انسانیت هست تو دینم قبول دارم مثل کمک کردنو...ولی ازطرفیم خدارو خیلییییییی دوس دارم یه عده میگن‌اگه‌دوسش داری باید حرفاشم گوش کنی ولی من نمیتونم مخصوصا وقتی خیلی دلم‌از دست آدماش بگیره باهاش حرف میزنم گریه میکنم‌اما اعتقاداتم‌مدتیه از نصفه نیمه‌هم‌بدتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب گناهی که شخص به ان اهمیت نده وراحت از کنارش ردبشه نمی تونه توجیهی داشته باشه چون عدم رعایت پو.شش ...

آخه حکم قطعی نداریم ک زن باید موهاش بپوشونه. و اینکه زن های پیامبر هم حجاب نداشتن

چشم عزیزم راستش اینجا نمیشه صحبت کرد لغوکاربری میشم ولی بهت بگم اعتقاداتم درحدیه هرچی تو انسانیت هس ...

اتفاقا شهید مطهری میگه که شک موقوفگاه بدیه،ولی معبر خیلی خوبیه 

بی چون و چرا قبول کردن یه خورده سخته و کاملا هم اشتباه ، اتفاقا این چرا پرسیدن خیلیم قشنگه یک ساعت تفکر بهتر از هفتادسال عبادته یعنی همین 

تحقیق کن راجع به هرچیزی که شک داری 

منم برام پیش اومده که مثلا به یه چیزی شک کردم قبولش نداشتم ولی رفتم دنبالش دلیلشو که فهمیدم قانع شدم😉😉😉

2728

عزیزم خیییلی خوبه که انقد به خدا نزدیک هستی خوشبحالت..

حیف نیست کسی که باطنش مثل گل پاکه ظاهرش هم مورد رضایت خدا نباشه؟ حجاب ارثیه حضرت زهراست سعی کنیم میراث دار خوبی باشیم  

خدایا شکرت که به من نعمت مادرشدن روعطاکردی
اتفاقا شهید مطهری میگه که شک موقوفگاه بدیه،ولی معبر خیلی خوبیه  بی چون و چرا قبول کردن یه خورد ...

عزیزم راستش من قبلا اینجوری نبودم قبلا بی چون وچرا قبول کرده بودم ولی از وقتی فکر کردم‌ و شک کردم‌دیدم بامنطق من عقل من نمیخونه نمیگم‌علامه‌یا عقل کل هستم‌ اما یکی از شرایط پذیرفتن چیزی همین هست یا مثلا  قانعم نمیکنه دلایلش هم خوندم و تحقیقم کردم جدیدا قراره برم پیش یه کارشناس فقط واس اینکه ذهنشو به چالش بکشونم نه اینکه قانع بشم 😁😂ولی خب فکرمیکنم اگه مثلا هرجایی از دین اونطوری که درنظرداشتم بود چقدر خوب میشد

آخه حکم قطعی نداریم ک زن باید موهاش بپوشونه. و اینکه زن های پیامبر هم حجاب نداشتن

عربی فارسی نیست که چند تا لغت یه معنی رو بدن 😳😳

عربی هر لفظش معنی خودش رو داره ، مثلا سراجا و منیرا تو فارسی عردوتا رو میگیم نورانی ولی تو عربی منظور یکی اینه که از خودش نورداره و اون یکی از جسم دیگه ای نور میگیره 🤔🤔🤔

آیه حجاب گفته استفاده از جلباب که پوشش خاصیه 😉😉

در ابتدای اسلام زنان پیامبر حجاب نداشتن ولی آیات دین که یه دفعه همه باهم بر پیامبر نازل نشد ، تدریجی در طول بیست و سه سال حتی شراب طی سه مرحله حرام اعلام شد 🤔🤔🤔

بعد هم اگر ایه رو نگاه کنید می بینید که 

میگه ای پیامبر به زنانت و دخترانت و زنانی که ایمات آورده اند بگو 

پس تمام زنان مسلمان رو شامل میشه 

و در اخر اگه به فعل ها نگاه کنید فعل امره 

یعنی دستوره که باید اجرا بشه

بعد از نازل شدن این ایه همه رعایت کردن حجاب رو 😉😉😉😉

ببین عربی فارسی نیست که چند تا لغت یه معنی رو بدن  عربی هر لفظش معنی خودش رو داره ، مثلا سراجا ...

من تسلیم ولی خداییش من با مو زنها تحریک نمیشم و فک میکنم ک هیچ مردی تحریک نشه غیر از عرب‌های جاهلیت اون موقع

2738

عزیزم تو ک خیلی از بعضی مذهبی‌ها بهتری... واقعا عالیه کارات... ولی حیفه حجابتم کم کم درست کن... مثلا با یکی از ائمه حرف بزن و عهد ببند به عشق اون امام کم کم درست میشه عزیزم.. محرم نزدیکه و فرصت خوبیه

به نظرم در مورد حجاب کتاب زیاد بخون.حالا که خدا گفته به نظرم باید انجام بدیم.

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

عزیزم حال دلت باید خوب باشه تا بتونی این همه کار رو انجام بدی. چ اشکالی داره فکر کردی خدا بخاطر دو تا تارمو ک اونم از رو قصد و غرض نیس کل کارای دیگت رو پوچ میکنه؟ نه والا. خیالت راحت باشه تو از خیلی چادر واقچولیای دیگه مسلمون تری

عزیزم راستش من قبلا اینجوری نبودم قبلا بی چون وچرا قبول کرده بودم ولی از وقتی فکر کردم‌ و شک کردم‌دی ...

نه دیگه 

برو پیشش جبه نداشته باش سریع ، باهم بحث کنید و به نتیجه برسید 

شاید ذهن تو به چالش کشیده شد ؟؟؟

مطالعه داشته باش ولی اصل هر مطالعه ای توی راز هستیه 

اونو که بفهمی اوکی میشه 

من تجربه دارم سه روز تمام با یه آتئیست بحث کردم و تماما از روی دلایل علمی( نه ایات قران )بهش ثابت کردم خداهست

به خاطر همین اینقدر بایقین حرف میزنم 

ولی راز هستی رو استادرائفی پور خیلی قشنگ تفهیم می کنه بقیه می زنند به فلسفه و عبودیت و اینا گیج می شی

بچه هایا رومیه روم یا زنگیه زنگ...نمیدونم درست گفتم ضربوالمثلو یانه...ولی نمیشه که نماز خوندو حجابو رعایت نکرد یا حجاب ورعایت کردونمازو نخوند...شاید اولاش سخت باشه ولی یواش یواش انقد بهتون حال میده که نگو....

روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست وخدا هست وخداهست
2706