2737
2734
عنوان

تفاوت فرهنگی و رفتار خانواده

125 بازدید | 14 پست

ایا باعث اختلاف زندگی دختر پسر میشه یا ن ..برا دوستم خواستگار اومده البته از قبل باهم دوست بودن ولی رفتار پسره یجوریه ک هرچیزی رو ب بد میگیرن مثلا ساپورت کسایی میپوشن ک پول ندارن ..و خیلی چیا دیگ ..همش در حال ادعا طائفه و پول هستن راهنمایی کنید جواباتون رو بهش نشون میدم مرسی🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختره اگر میتونه خودش را باهاشون وفق بده بسم الله اگر عکر میکنه نه من خودم بلدم چه کنم و نباید به من بگن‌چه جور راه برو و چه جور بشین و چی بگو و چی نگو حتما ردش کنه 

چون اینجور افراد سلطه گرن و حتما توقع دارن زنشون صد درصد مطابق نظر اونها باشه

مطمینا هیچ کدوم نمیتونن همو عوض کنن پس بهتره از هم فاصله بگیرن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2731
دختره اگر میتونه خودش را باهاشون وفق بده بسم الله اگر عکر میکنه نه من خودم بلدم چه کنم و نباید به من ...

اره دقیقا همش تعریف خواهراشو میکنه یا دخترا فامیل 

2738
هرچی بهش میگم .میگه دوستش دارم ولی کلا اخلاق پسره و خانواده اش فرق دارن 

الان کلش داغه متوجه نیس بعدا ک بره تو زندگیش اونوقت میفهمه ک چه اشتباه بزرگی کرده 

نمونش خودم ک فرهنگ خانوادگیم زمین تا اسمون باخانواده همسرم فرق داره واقعاا خیلی سخت و دردناکه دیگه الان مجبورم کنار بیام باهاشون 

الان کلش داغه متوجه نیس بعدا ک بره تو زندگیش اونوقت میفهمه ک چه اشتباه بزرگی کرده  نمونش خودم ...

از نظر فرهنگی و اخلاقی خیلی باهم فرق دارن ی سری عقاید خاص دارن .بعد دینشون هم یجوریه از ی طائفه دیگ هستن 

خیلی میگیم گوش نمیده 

اگه می خواد باهاش ازدواج کنه باید فرهنگ خودشو بزاره کنار و با فرهنگ اونا کنار بیاد،وگرنه زندگی براش جهنم میشه،خیلی سخته

خسته ام مثل زمانی که نیستی ، آه که تو همیشه همانی که نیستی...
از نظر فرهنگی و اخلاقی خیلی باهم فرق دارن ی سری عقاید خاص دارن .بعد دینشون هم یجوریه از ی طائفه دیگ ...

خب دوست دیگه عقل نداره والا 

خودشم میدونه راهش اشتباهه ولی داره با احساسش تصمیم میگیره من فک نمیکنم سرانجام خوبی داشته باشه درکل امیدوارم خوشبخت بشه

2706