2733
2734
عنوان

تا حالا دیدید ظالمی به سزای عملش برسه

| مشاهده متن کامل بحث + 934 بازدید | 48 پست
نه من ندیدم یه نفرم ۳ ۴ ساله همینجوری داره میتازونه هیچیشم نمیشه نمیدونم واقعا خدا کجاست که ظالما می ...

من یه خانواده رو میبینم ۳۰ و چند ساله دارن ظلم میکنن هرگزم هیچیشون نشده،انگار خدا بهشون پاداشم داده.

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا چیکار کردن!!؟

مرده مادرشو کتک زده،زنش جادوگره چندتا دختر دم بختو بدبخت کرده،تو چندتا خانواده دعوا کاشتن و زن و شوهرو بجون هم انداختن،خودشو بچه هاش دزدن،با مال حروم زندگی ساختن،مرده بخاطر حسادت زنش خواهر خودشو آواره کرد،حتی تو گوش خواهر خودش سیلی زد،توهین و تهمت و مسخره کردن دیگرانم که خوراکشونه. ولی همچنان خوش و خرم زندگی میکنن،اصن انگار نه انگار کاری کردن.

من یه خانواده رو میبینم ۳۰ و چند ساله دارن ظلم میکنن هرگزم هیچیشون نشده،انگار خدا بهشون پاداشم داده.

دقیقا همون شخص که منم میگم اینجوریه من ۲۵ سالمه نمیگم گناه نکردم بنده صالحم ولی دلم پاکه در حد توانم به همه خوبی میکنم نماز میخونم و.... همین طرف که ۳ ۴ ساله ظلم کرده نه فقط به من به چند نفر دیگم پارسال اربعین رفت کربلا بعد من که آزارم به یه مورچم نرسیده به ولای علی ویزا گرفتم برم کربلا اختشاش و آشوب افتاد تو کربلا لفو شد همچین نا امید شدما گفتم یا حسین ببین کیارو میطلبی کسی که چند ساله زندگیه چند نفرو زده به هم اونوقت من پام نرسید حرمت

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
2731
دقیقا همون شخص که منم میگم اینجوریه من ۲۵ سالمه نمیگم گناه نکردم بنده صالحم ولی دلم پاکه در حد توانم ...

اینام همشون چند بار رفتن مشهد،اونوقت من بدبخت با گریه و زاری چندساله از امام رضا میخام بریم حرمش اصن حرفشو میزنیم سونامی میشه، بعد وضع مالی ما زیاد خوب نیس،همین دزدای کثیف برگشتن بما گفتن انقد از چشم خدا افتادین بهتون پول نمیده😐 😐 شوهر منم گفت منم اگه دزدی میکردم الان وضعم مثه شما بود،از شرکت جنس میارن بیرون میفروشن،همه خبر دارن.

اینام همشون چند بار رفتن مشهد،اونوقت من بدبخت با گریه و زاری چندساله از امام رضا میخام بریم حرمش اصن ...

نمیدونم واقعا چرا خدا اینجوری میکنه واقعا بریدم حداقل علت کارشو میفهمیدیم کاش

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
نمیدونم واقعا چرا خدا اینجوری میکنه واقعا بریدم حداقل علت کارشو میفهمیدیم کاش

منم بعد از بیست سال دیگه اون صبر قبلنو ندارم،به عدالت خدا شک کردم،بعضی وقتا کفر میگم از ناراحتی،همیشه اتفاقایی واسه ما افتاده که دل اونا شاد شده،جاریم خیلی دوس داشت بچم تو شکمم بمیره،روز زایمانم نزدیک بود سقط کنم که بخیر گذشت ولی چند روز بعدش داداشم فوت کرد کلأ از دماغم دراومد😭،نمیدونی خودش و بچه هاش و شوهرش چقد خوشحال بودن،اصن یه تسلیتم بهم نگفت فقط اومده بود زجه زدن ماها رو ببینه،ببین چقد کینه و حسادت تو قلبشه،فقط بخاطر اینکه شوهرم نرفته خواهرشو بگیره از اول نامزدیمون همینجور داره اذیت میکنه ولی دخترش الان داره بهترین زندگی رو میکنه. چوب خدا کجا بود خواهر.

خیلیییی دیدم .ظالم تو این دنیا تقاص پس میده.حتی کوچکترین ظلمو دیدم ک تقاص پس بدن.همانا فاصله عرش الهی و زمین به اندازه آه مظلوم است.بعضیا زودتر تقاص پس میدن بعضیا هم بعد از چندین سال تقاص پس میدن.

آه یک روز همین آه تو را میگیرد/گاه یک کوه به یک کاه به هم می ریزد

بزند شنبه بیایی و دل جمعه بسوزد آقا.(یا مهدی عج)
2738

ظالمه ظالم که تو ذهنم نیست 

ولی یادمه دختر خالم یک سال از من کوچیک تره بابای من ک فوت شد با مانتوی قرمز میومد و کلی ارایش میکرد با زن داداشاش مینشستن به جرف زدن و خندیدن حتی یبار نیومد ب من بگه خوبی ؟ 

من خیلی دلم از رفتارش شکست بابای من جوون فوت شده(۴۳) 

هنوز سال بابام نیومده بود ک شوهر خالم فوت شد و دخترخالم الان افسردگی شدید داره و حتی مدرسشم نتونست تموم کنه 

" homo homini lupus " انسان گرگ است برای انسان .

عدالتی درکار نیس خود خدا هم بین بنده هاش کلییی تبعیض قائل شده'خیلی ها درناز ونعمت خیلی ها گشنگی میکشن خیلی ها رو زیبا رو افریده وخیلی ها علاوه برفقر بشدت زشت افریده

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁

خاله مامانم و پسرش

خیلی فتنه هستن،تا حالا زندگی چندین خانواده رو نابود کردن کلا کارشون اشوب ب پا کردنه

پسره با یه زنه ریخت روهم با پسر کوچیک زنه دوست و هم سن بود،زنه از شوهرش جدا شد بخاطر این 

اینم کلللل پولاشو ازش گرفت ولش کرد 

دختراش عین دسته گلن دیگه نزدیک چهل هستن ولی ازدواجشون جور نمیشه

یکی از دختراش با دوتا بچه اواره شده چون شوهرش عرق خور شده و صب تا شب پی دختربازیه 

اینا اگه چوب خدا نیس پس چیه

ن من ندیدم مادرم زن دوم بابا بود وقتی من به دنیا اومدم زنه  اولش مجبورش کرد مادرم طلاق بده خودش انگار خوشش اومده قبول کرد  و وقتی من ۳ ماهم بود یه زم بی پول د بایه بچع توی سرمایی زمستون از خونه انداخت بیرون و الان مامجبوریم توی فقر و بدختی و سختی با خانواده مادریم ک‌چشم ندارن ببینممون زندگی میکنم و روزی هزارتا بد بیار و حرف میشنویم کتک  هم ازشون میخوریم اونا توی ناز و نعمت دارن زندگی میکنن و ما داریم زجز میکشیم خدا خودش بد بدبختی یکی رو میخاد چزا تاوان از کسی بگیره

میگن‌ مرگ حقه خدایا من حقمو میخام😭😭
خیلیییی دیدم .ظالم تو این دنیا تقاص پس میده.حتی کوچکترین ظلمو دیدم ک تقاص پس بدن.همانا فاصله عرش اله ...

من از وقتی بابام فوت شده خبلی حساس تر شدم به محضی ک یکی دلمو بشکنه و ازش ناراحت بشم خیلی زود ی اتفاقی واسه اون ادم میوفته 

ی وقتایی واقعت دلم نمیخواد اون طرف انقدر اذیت بشه ☹☹

خیلی واسم پیش میاد اینطوری 

" homo homini lupus " انسان گرگ است برای انسان .

شما ظاهر قضیه رو میبینی ،شاید یه غصه هایی و بلاهایی تو زندگیشون دارن ک شما بی اطلاعی‌.شاید آرامش وجود ندارند

بزند شنبه بیایی و دل جمعه بسوزد آقا.(یا مهدی عج)
2706