2726

بچها من امروز24سيکلمه ماه قبل*28پريودشدم ....بی بی چک حاله کمرنگ انداخت خيلی خوشحالم لطفا دعا کنيد بچم صحيح سالم بياد بغلم من يه بارداری داشتم 8ماهگی حاملگی ازدست دادم ازهمه التماس دعا دارم برا يه ادم ول شکسته دعا کنيد اميدوارم هرکسی ارزوی بچه داره خدا بهش بچه سالم صالح بده

مطمئنی؟اخه اینقد زود نشون نمیده

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ان شاءالله صحیح وسالم بیاد بغلت🌹🌹

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

علاييم از بعد اقدام داشتم ديشب تا حالا کمر درد شکم درد وتيرکشيدن واژن من يبار زمين خوردم بدجور يسال نيم بخاطر بچم گريه ميکنم دعا کنيد بتونم اين بچه رو سالم دنيا بيارم 

2728

الهی به حق ۵ تن    به سلامت بگذرونی این دوره رو...خیییییییلی برای من هم دعا کنید من هم یه  بارداری۳ماهه داشتم....۳روزه انتقال جنین انجام شده    دعا کنید مثبت بشم و عاقبت به خیر 

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال
مطمئنی؟اخه اینقد زود نشون نمیده

چنروز پيش زدم منفی بوو الان يه حاله خيلی کم انداخت امشب  زدم ميشه روز28سيکلمه حتما تخمک گزاريم زوده بوده ماه قبل28اول روز پريوديم بود 

انشالله عزیزم بارداری راحتی داشته باشی و صحیح و سالم بچت بدنیا بیاد 🌹🌹🌹

ممنون عزيزم يلحظه بغضم گرفت خيلی دل شکستم انشالا بتونم اينو جای اولی بزارم وارامش خاطر بگيرم  ممنون از دعای زيباتون

چنروز پيش زدم منفی بوو الان يه حاله خيلی کم انداخت امشب  زدم ميشه روز28سيکلمه حتما تخمک گزاريم ...

انشالله من فکرکردم ۲۸ماه پریودته

سالم بیاد بغلت😍😍😍

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
الهی به حق ۵ تن    به سلامت بگذرونی این دوره رو...خیییییییلی برای من هم دعا کنید من هم یه& ...

انشالا عزيزم دعا ميکنم بسلامتی بچتون دنيا بود اميدوارم خدا اجر دل شکستتتون بده

انشالا عزيزم دعا ميکنم بسلامتی بچتون دنيا بود اميدوارم خدا اجر دل شکستتتون بده

یه دنیا ممنونم از دعای خیرتون

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال
انشالله من فکرکردم ۲۸ماه پریودته سالم بیاد بغلت😍😍😍

ممنون عزيزم اره اولين روز  پريودم28تير بود امشب بی بی زدم مثبت بود دفه قبلم باردار بود روز موعدم هميطورب حاله انداخت

ایشالا که بارداری گلم و سالم بغلش میکنی و کلی ذوقشو میکنی.برا مامنتظزا هم دعاکن🌹🌹

انشالا عزيزم فقط دعا کنيد هرموقع باردارشديد سالم بياد بغلتون من هر دوبار راحت باردارشدم اين ماهم اولين ماه اقداممه ولی متاسفانه دلم بدجور شکست  برا همين دعا کردم گفتم خدايا اگ قرار بهم سالم بديش بغلش کنم بده والا نميخام چون تا مرز ديوونگی رفتم

2706