2737
2734
عنوان

دوستانی که ارتودنسی دارن یه لحظه بیاین🌹🌹🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 148 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز سیما رو دستکاری کردم میخوره به لثم ورم کرده...🤦🏻‍♀️دو تا براکتا جدا شدن

مامانم میگه نه ضروری نیست بریم...

خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من،ور نه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت!
2731
سیم هم ماه به ماه عوض میکنن؟

آره 

و من با  بازگشتی پرشکوه دوباره اومدم خدمتتون😎همون طور که اسمم رو مشاهده میکنید بنده معروف به هره مار دارم تو دلبری😌 اما میگذرم از عشق من همش سر سری😜 آآآآآ بیا وسط مهره مار دارم💃💃اگه تو از پیشم بری شمعدونی ها دق میکنن😕 😎چطو شما پسرا فک میکنید ارزو ما دخترا ازدواج😒 نه بوخدا ما ارزومون اینه که پاستیل 😥و نوتلا💜 و شکلات😋 و فست فود😄 بخوریم بخوریم و چاق نشیم😐   (  عاقا به جان خودم من کاربر جدید نیستم خواهر شوهرا فداتون نیاز به تبریک نی😂🙌)  انقدرم گیر ندین تو چرا با اینکه مجردی و فلانی سنت بهمان عضو سایتی بازم به جان خودن نه به جان شما همه فک و فامیل و ننه و بابا خبر دارن از عضویت من اینجا تازه 

ما پسرمو می بریم هرماه البته با کلی پروتکل و البته مطب دکترشم خیلی بهداشتیه ، یه محفظه ضد عفونی ام همون دم در اتاق دکترش هست که باید هفت دقیقه داخلش بمونه تا ضدعفونی انجام بشه اون هست خیالم راحته . دکترش گفت اگر هر ماه واسه فعال کردن نیاید طول درمان طولانی تر میشه

ما پسرمو می بریم هرماه البته با کلی پروتکل و البته مطب دکترشم خیلی بهداشتیه ، یه محفظه ضد عفونی ام ه ...

دکتر من اینطوری نیست خیلی حساسه ولی آخرین باری که رفتم ضد عفونی و اینا نداشت...☹

واسه همین میترسم،مطبشم همیشه شلوغه..🤦🏻‍♀️

به من پارسال گفته درمانم حدودا سه سال طول میکشه ولی الان با این شرایط و اینکه من چند ماهه نرفتم و معلوم نیست کی برم خییلیی طولانی تر میشه روندش...🤦🏻‍♀️

دکتر من اینطوری نیست خیلی حساسه ولی آخرین باری که رفتم ضد عفونی و اینا نداشت...☹ واسه همین میترسم،م ...

چقد بد 😕 ولی خب اگه میبینی مطبش خیلی شلوغه به نظرم سلامتیت واجب تره . دوره درمانت طولانی تر بشه به اندازه اینکه خدای نکرده مریض بشی مهم نیست

2738
چقد بد 😕 ولی خب اگه میبینی مطبش خیلی شلوغه به نظرم سلامتیت واجب تره . دوره درمانت طولانی تر بشه به ...

آره..😓

ممنون عزیزم🌹

ولی کنکورو نمیتونم نرم...

شانس ما وقت کنکورمون این کرونای لعنتی اومد....☹