2737
2734
عنوان

یه سوال شرعی

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 45 پست
بیشتر فکر کن برا برگشتنت

چطور عزیزم

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم شما ازدواج کردید که تا اخر عمر باهم باشید عغدتون دائم بوده هاا 😐😕 اینطوری که سالی یبار زن و ...

یا بگو که کسانی که مدت طولانی مرد از زن دور میشه بخاطر شغلش

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
اونیکه تو میگی بنظرم‌بعده ۷ ساله ک عقدشون باطل میشه ن ۷ ماه

هفتاد سال هم بگذره باطل نمیشه

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

تا صیغه طلاق بینتون خونده نشده باشه محرمید 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738

نه بابا 

من ۱۸ سال جدا بودم بعد طلاق گرفتم تو محضر 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
مگه عقد نیستی😂

چرا خب اخه اطرافیانم میگن منم دودل شدم😂😂

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم
حالا دوباره برین عقد کنین کار از محکم کاری عیب نمیکنه

چشم🙂

2706