2733
2734

ولی دچار لکه بینی شدم با درد شدید ...شوهرمم منو میبره تفریح و مهمون دعوت میکنه منم نمیتونم هی بلند شم ....بگم بهش امشب ک باردارم

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

نگو

خودتو بزن ب مریضی

کوله بار گناهانم بر دوشم سنگینی میکرد،ندا آمد بر در خانه ام بیا آنقدر در بکوب تا در برویت وا کنم.وقتی بر در خانه اش رسیدم هیچ در بسته ای ندیدم،هر چه بود باز بود.گفتم خدایا بر کدامین در بکوبم؟ ندا آمد: این را گفتم که بیایی،وگرنه من هیچ وقت درهای رحمتم را بروی تو نبسته بودم.کوله بارم بر زمین افتاد و پیشانیم بر خاک...مهربــــان خـــدایم دوســــتت دارمـــــ
ثآرتمیس

چی

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکتر نرفتی؟؟

فرداعصر

2738
تاریخ تولدش کیه !؟ اگر رعایت نمیکنی آره بگو خب داری اذیت میشی

از ی طرف دوس دارم سوپرایزش کنم از ی طرف میترسم تا فرداسب حالم بدتر بشه بعد ک لهش بگم ی فکری کنه بگه حتما خودت یکاریش کردی

یعنی نگفتی...باید حتما بدونه چون وضعت قایم کردنی نیست

اره ...دودلم

از ی طرف دوس دارم سوپرایزش کنم از ی طرف میترسم تا فرداسب حالم بدتر بشه بعد ک لهش بگم ی فکری کنه بگه ...

وا خودت مادری چیکار کنی مثلا !؟

با دکترت مشورت کن ببین چی میگه . نگرانی و استرس خودش خیلی اثر منفی داره . آروم و رلکس باش 

بگو بعدا یه چیز میشه پشیمون میشی

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

منم فردا تولدمه ۱۰ هفتمه دوروزه اینقدر درد دارم که گریه میکنم از دردش کمرمو شکمم فردا میخوام برم سنو همش دارم میگم خدایا کادو تولدمو امسال سلامت تو دلیم باشه  

برا منم دعا کنین فردا میرم سنو چیزی نباشه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2706