2703
2553
عنوان

خونواده شوهرم

104 بازدید | 9 پست

من تو عقدم نزدیکی دوسال خونواده شوهرمم شهرستانن هر ۵ شیش ماهی ک میام یکی دو هفته ای میمونیم برمیگردم خونه خودمون...ی خواهرشوهرم دارم سی خورده ای سالشه تو خونس اصن کار خونه نمیکنه هیچیااا مگ ی ظرفی بشوره همینم گاهگداری میمونه تو اتاقش تا سفره جمع بشه ظرفا شسته بشه بعد میاد پایین غذا میخوره....

منم دوربرخونشون ببینم بهم ریختش جمع میکنم جارو میکنم ظرف میشورم گاهگداری آشپزیم میکنم ..ولی اینگ بخام همه کارو بکنم زوره برام ک اون بشینه من بکنم..بنظرتون چیکار کنم مادرشوهرم آشپزی میکنه بعضی موقعا کمکش‌ میکنم ولی بعضی موقعها نه کارم اشتباه بنظرتون تو همه چی کمکش بدم انجام بدم

رفتارت به نظرم درست و متعادله.همیشه خیلی کمکش نکن که توقعش بره بالا ولی نه اینکه اصلا کمکش نکنی.دخترش شعور نداره.شما که شعور داری این چیزا رو میفهمی

با این وضعی که من می بینم کار از امام زمان گذشته...دیگه خدا خودش باید ظهور کنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتارت به نظرم درست و متعادله.همیشه خیلی کمکش نکن که توقعش بره بالا ولی نه اینکه اصلا کمکش نکنی.دختر ...

خوب زورم میاد اون تو اتاقش نشسته به بهونه کاراش اصن پایین نمیاد تا میادم هی میگه واای اینم مونده اونم مونده باز میزه پای گوشی ...بعد توقعشون میره من همیشه تو اشپزخونه باشم کاراشونو بکنم

2720
دختری که بمونه خونه باباش معمولا عقده ای میشه  حالا نریزید سرما همرو نگفتم

این رفتارش خوبه فقط همین ک اصن کمکی نمیده تو کارای خونه حتی میشینه نگاه میکنه ک مثلا من دارم جمع میکنم لباساشونو ی دست نمیزنه

خوب زورم میاد اون تو اتاقش نشسته به بهونه کاراش اصن پایین نمیاد تا میادم هی میگه واای اینم مونده اون ...

چی بگم والا.خواهر منم همیشه بلافاصله بعد از غذا خوردن میره دستشویی که سفره جمع نکنه.😂😂😂

ولی درست نیست که مادرشوهرت تنها همه کارا رو بکنه.هر از گاهی به کلیه بشقابی بشور.مامان منم تن کمکش به مادربزرگم اینه که گاهی ظرف بشوره.تو کارای دیگه هم دخالت نمی کنه.مادربزرگم هم توقع زیادی ازش نداره

با این وضعی که من می بینم کار از امام زمان گذشته...دیگه خدا خودش باید ظهور کنه.
این رفتارش خوبه فقط همین ک اصن کمکی نمیده تو کارای خونه حتی میشینه نگاه میکنه ک مثلا من دارم جمع میک ...

دقیقا منم دو ساله نامزدم مادر شوهرم شهرستانن خواهر شوهرمم 30سالشه هیچکارم نمیکنه یعنیی هیچکارااااا😐😐

2714
دقیقا منم دو ساله نامزدم مادر شوهرم شهرستانن خواهر شوهرمم 30سالشه هیچکارم نمیکنه یعنیی هیچکارااااا😐 ...

تو چجوری رفتار میکنی کمک میکنی کار کردنت در چه حده؟؟