2733
2734
عنوان

ب خواهر شوهرم چی بگم ناراحت نشه

442 بازدید | 36 پست

بچه ها خواهر شوهرم زن خوبیه همیشه کمکم میکنه دوتا بچه داره ک دخترش ی سال خورده داره خیلی فضوله انگار پیش فعاله  چند روز پیش دنبال خونه بودن منم بهش گفتم ک وقتی خونه گیرت اومد خبرم کن بیام کمکت ولی پریروز یهویی رفتیم دکتر واسه   نازاعی ( پولیپ داشتم تو رحمه ک باید عمل میشد برا بچه دار شدن ) و دکتر گفت ک نباید تا ی هفته کار سنگین بکنی الان امشب اساب کشی دارن خواهر سوهرم اینا ولی نمیخام بگم ک مشکل داشتم عمل کردم نمیتونم بیام و اگر هم الکی الکی نرم ناراحت میشه فک میکنه بدجنسم  بنظرتون چی بهش بگم ک از نرفتنم ناراحت نشه   

بدجور خیانت دیدم حال دلم خیلی خرابه میخام جدا شم میشه اگر امضامو میخونی برا ارامش و خوشبختیم دعا کنی ؟ 🙏🙏😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
دخترش الان چه ربطی داشت؟ 🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

خوب با ی بچه فضول اساب کشی سخت تره براش بیچاره دیگه 

بدجور خیانت دیدم حال دلم خیلی خرابه میخام جدا شم میشه اگر امضامو میخونی برا ارامش و خوشبختیم دعا کنی ؟ 🙏🙏😔😔
کاش حقیقت رو بگی 

اخه من این مشکلو داشتم برا بچه شوهرمم اسپرمش ضعیفه و حتما باید ای وی اف کنیم انشالا دو سه ماه دیگا ولی سه ساله بچه دار نشدیم نگفتبم مشکل داریم ب هییچ کس حتی ما مان خواهر خودم و الکی گفتیم بچه نمیخایم اگر بگم عمل کردم فک میکنن من مشکل دارم بچه دار نمیشیم و حرف در میاد پشت سرم اخرش 

بگو پری شدم دل وکمرم خیلی درد میکنه

اخه منوتو پری درد ندارم فک نیکنه دارم الکی میگم 

2706