2726
عنوان

فکر میکنی حکمت بچه دار نشدتون چیه!!

| مشاهده متن کامل بحث + 19336 بازدید | 55 پست
ادرس دکتر کرمی کجاست؟  

دکتر حسین کرمی که تهرانه و قاری قران افتضاحه.  سر عمل واریکوسل شوهر من یادش رفت رگ رو ببنده. بعد از عمل هماتوم شد. طفلک شوهرم رو دوباره بیهوش کردند و بردن اتاق عمل. حالا هم بعد از عمل مشخص شده کلا بیضه اون سمت تعطیل شده. یعنی هم سایزش کوچیک شده و هم از کار افتاده. حرکت a اسپرمها قبل از عمل 24 بود که اان شده 12. خدا ازش نگذره که مسئولیت کارش رو قبول نمی کنه و در عوض فقط معرفی میکنه به دلالهاش برای آی وی اف. تازه اون موقع برای واریکوسل یکطرفه دو میلیون و چهارصد هم پول گرفت.

ماشاءالله لا حول و لا قوه الا بالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم، من امروز تایپیک شما رو دیدم، دیدم مال سال 90،بیاید بگید الان نی نی دارید؟ 

سلام. ببخشيد من مدتها بود نميومدم ني ني سايت. بله خداوند ب من موهبت داشت و ي جفت دوقلو دختر دارم الان. خدا الهي ب شما هم بده

*****فرشته های زیبای من 91/07/26 خونه ی ما رو روشن کردن*****
سلام. ببخشيد من مدتها بود نميومدم ني ني سايت. بله خداوند ب من موهبت داشت و ي جفت دوقلو دختر دارم الا ...

پیش کدوم دکتر نتیجه گرفتید؟ و چه کارهایی کردید؟ و طبیعی بود یا ای وی اف؟ تو رو خدا راهنماییم کنید 

2728

چی بگم والّا

من الان بیماری پوستی پسوریازیس دارم

پریودم نمیشم

باخودم میگم حالا بچه صلاح و حکمت و مصلحت و از اینجور چیزاست

دیگه پریود نشدن که هر زنی میشه چیز خاصی نیست دیگه

وبخاطر همین مسئله مشکلات زیادی برام پیش آمده

باز شماها که پریودتون عقب میفته شک میکنین که حامله هستین یا نیستین

خوب یه آزمایش یا بی بی چک تکلیفتون رو روشن میکنه

من که همش تو شکّم

ولی من نباید پریودبشم چون مصلحت در اینه که نشم

پیش کدوم دکتر نتیجه گرفتید؟ و چه کارهایی کردید؟ و طبیعی بود یا ای وی اف؟ تو رو خدا راهنماییم کنید&nb ...

من با اي يو اي باردار شدم. شما كدوم شهر هستي!

*****فرشته های زیبای من 91/07/26 خونه ی ما رو روشن کردن*****

منم بعد شیش سال که اصلا جلوگیری نداشتم عین شیش سالو سال ۹۳باردار شدم رفتم دکتر امپول بنویسه پری بشم گفت از بده گفتم میشه ندم میدونم باردارنیستم گفت نه بده از دادم جوابش که داد دستم پاهام سست بود فقط گفتم یا زینب 

باورم نمیشد عصر همون روز رفتم سونو قلب کوچولوم میزد و هفته هفت بودم😍الانم دومی رو میخوام فک کنم رفت تا شیش سال بعد😝

اونی که بیشتر از ما خوشحاله ، زندگیش اسونتر نیست ٬فقط یاد گرفته چجوری با مشکلاتش کنار بیاد