2737
2734
عنوان

دوست دختر خوشگل

3160 بازدید | 15 پست

سلام

الان به تاپیکی دیدم یاد دوستم افتادم 

اقا من یه دوست  همجنس دارم توی دانشگاه خیلی خیلی خوشگله واقعا یه جمعیت محو زیباییش میشن من بهش میگم حضرت مریم 😂😂از خوشگلیش ،عاشق چشماشم

یعنی این دختر چهرش خاصه عجیبه 

ولی ولی ولی حیف که تاثیر پذیره ، بشدت اعتماد به نفس ش پایینه 

مدام میگه من زشتم من زشتم من زشتم من بد هیکلم من صدام بده 

ولی نیییست اصلا نییست 

هرروز تو پبیاما اینو میگه 

روش نمیشه بره بیرون خجالتی وحشتناک 

بعد 6ماه مجبورش کردیم استوری بزاره اینستا از خودش ، وای یعنی مرد از استرس و اضطراب از بس که میترسید کسی بهش بگه زشت 😐

نمی‌دونم شاید اختلال ادراکی داره  

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗

من نمیدونم چرا وقتی بیرون میرم همه زل میزنن بهم چادریم فکر کردم برا چادره ی چند وقتی سرم نکردم بازم همون همون نمیدونم چرا واقعا همه هم میگن مهره مار داری خسته شدممم واقعا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من نمیدونم چرا وقتی بیرون میرم همه زل میزنن بهم چادریم فکر کردم برا چادره ی چند وقتی سرم نکردم بازم ...

عکس پیلیز😐

من نمیدونم چرا وقتی بیرون میرم همه زل میزنن بهم چادریم فکر کردم برا چادره ی چند وقتی سرم نکردم بازم ...

همه یعنی خانمها هم همینطور؟ اگه آره بذار ببینم ما هم زل میزنیم، جالبه برام چون بصورت نادر خانمی میبینم که بهش زل بزنم🤔

.                                                                  

ب من همه میگن خوشگلی ولی خودم هر کار میکنم نمیتونم اعتماد ب نفس داشته باشم همیشه هر جا برم فک میکنم همه از من بهترن  

هیچوقت از ازرشهایت واسه کسی دست نکش!!!!!!!  ک اگ ی روز اون ادم ازت دست بکشه  تو میمانی و یک عمر بی ارزشی😔
2738
ب من همه میگن خوشگلی ولی خودم هر کار میکنم نمیتونم اعتماد ب نفس داشته باشم همیشه هر جا برم فک میکنم ...

عکس پلیز😂😐

همه یعنی خانمها هم همینطور؟ اگه آره بذار ببینم ما هم زل میزنیم، جالبه برام چون بصورت نادر خانمی میبی ...

اره والا زن مرد دختر پسر ادم فکر میکنه ی عیبی داره اینجوری زل میزنن ، گفتم میترسم عکس بزارم 

چند بار گذاشتم الان میترسم😁صبح ی نفر انگار عکس چند تارو پخش کرده بود 

بزار بابا عکس با حجاب که کاریش نمیشه کرد 

لختی مثلا سینه یا بازو پیدا باشه اونو نزارید ،بقیش که اینستا پرههه

بزار بابا عکس با حجاب که کاریش نمیشه کرد  لختی مثلا سینه یا بازو پیدا باشه اونو نزارید ،بقیش ک ...

بابای من انقد بد دله با حجاب یا بی حجاب اگه پخش بشه سرمو میبره میشم نفر بعدی ک پدرش کشتش😂

2706