2733
2734

عزیزم نا امید نباش 

ایشالا به حاجتت میرسی

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍

تا اخر چله ادامه دادی ؟

اگه میخوای حتما حاجت بگیری؟این چله رو بردار

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4195081/اوناییکه-حاجت-دارن-و-میخوان-حتما-حاجتشونو-بگیرن-بی

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله باید پشت سر هم خوند تعداد دعا رو ... من یکبار توفیق داشتم خوندم مشکلم حل شد . 

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
2738
بله باید پشت سر هم خوند تعداد دعا رو ... من یکبار توفیق داشتم خوندم مشکلم حل شد . 

میشه بگید چطوری خوندید

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀

هر دعا و چله ی رو از ته دلت بخونی و ایمان داشته باشی بهش حتمن مستجاب میشه 

من فقط آیت الکرسی و مقاتل میخونم وخیلی وقتا جواب گرفتم ایشالا شما هم جواب میگیرین 

❤️هر چی آرزوی خوبه مال تو❤️

سلا ابجی عزیزم

دعای مقاتل رو بخون ، منکه قبلا خوندم زود نتیجه گرفتم

اما دعای همیشگی من ، دعای صحیفه حضرت جبرئیل امین علیه السلام ، دعایی که هر وقت برا هر حاجتی خوندم ، اون حاجتم براورده شده و الحمدلله و ماشاءالله که این دعا کلی معجزه برای من انجام داده و خداوند کریم با خواندن این دعا هیچ وقت خواسته ی منو رد نفرموده الحمدلله

2706