2410
2553
عنوان

ازدست بدغذایی پسرم خسته شدم

466 بازدید | 57 پست

چهارسالش داره تموم میشه اصلا غذانمیخوره نگیدبزارگرسنه شه میخوره که بازم نمیخوره نون باشه میخوره نباشه لب به هیجی نمیزنه گرسنه میمونه .بهش میگم چرانمیخوری میگه غذادوست ندارم .کمبودخون کمبودویتامین دی داره انزیم کبدش هم لب مرز هیچ جورویتامین نمیتونم بهش بدم .بقران خسته شدم میگم خسته باورنمیکنیدازصبح تا بعدظهرسرکارم میام خونه بدوبدوکارکن غذابرافردادرست کن کلا دیگه ردداده مغزم .بعدپسرم برای یه لقمه غذا که سودش براخودش انقدرمن ودغ میده😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😚😭😭باورنمیکنیدنزدیک ناهاروشام میشه غصه ام میگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

درک ات میکنم دخترمنم اینجوری سه سال دوماهش بخدا ناراحتی اعصاب از دستش گرفتم خودم خسته شدم هچی نمخوره

بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹

پسر منم هیچی نمیخوره

بخدا موندم چه جوری زندست

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨

عزیزم منم یکی از دوستام کوچولوش اینطوری بود بعدش با بشقاب های عروسکی یا جایی های ک توش تمام غذاهارو عروسکی یا حیونی میکنن گول میزنه کوچولوشم خیلی خوب شده به هرحال بچها یکم احتیاج به گول زدن دارن تا حتی پلو پز عروسکی گرفته بود ک غذا توش به شکل خرس درست بشه 

2714
شریت اشتها آور نمیخوره؟؟یه جوری بهش بده 

عزیزم شربت اشتها اورها ویتامین داره براش بده.چقدبهش بدم اخه دیگه نسبتا بزرگ .الان زدم توسایت دیدم همه برای بچه های دوسالشون مینالن ازبدغذایی .خونه یکی میرم انقدبایدبگم بخورخسته ام میکنه همه مسخره میکنن میگن بجه به این بزرگی چرانمیخوره غذا تقصیرتوشوهرم میگه تقصیرتو 

2706