2737
2734
عنوان

دنیا هیچ ارزشی نداره برای من

174 بازدید | 14 پست

چه زود بزرگ شدم ازدواج کردم بچه داری وو..چه زود پدرم پیر شد صورت قشنگ مامانم چروک زده چرا دیگه نمیتونم برم دیدنشون چرا کرونا دنیا رو بهم زد مارو از هم جدا کرد چرا احساس سنگینی تو سینمه یعنی پدر بزرگم ومادر بزرگم الان کجان خدایا خیلی دلتنگتم 😔

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قبلا هم دنیا زیاد ارزشمند نبود الان خیلی بی ارزش تر شده و روز به روز بی ارزش تر هم میشه مخصوصا برای ایرانیا ....دیگه برای درآوردن هزینه های زندگی انقدر باید سگ دو بزنیم که کرونا هم نباشه باز هم برای دیدن عزیزانمون وقت و حوصله نمی مونه

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  

منم همین حالو دارم احساس پوچی میکنم آینده ی نامعلومی دارم ازخدامیخوام اگه آینده خوبی ندارم زودتر جونموبگیره

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩

واقعیت هم همینه

دنیا ارزشی نداره

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بکن                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
2738
توکل کن به اوم بالایی،غمگین هم نباش

طاقت از دست دادن پدر و مادرم وندارم چرا باید بمیریم خیلی سخته

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️

چن سالگی از کردی و کی بچه دار شدی؟ خودت دوقلو بودی? 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2706