2703
2553
عنوان

چی بگم

88 بازدید | 9 پست

سلام دوستان

واقعا بعضی رفتارای آقایون چقدر نچسب هست واقعا مثل بچه کوچولوها میمونن

امروز شوهرم سر کار بود دیگ فکر کنید چقدر سخته تنها باشی بعد یکم زودتر میومد

منم چقدر مشتاق که الان میاد میریم بیرون گفتم یکم استراحت کنه بعد میریم و چقد برنامه ریختم برای امشب

بعد اومده اولا ی سری وسایل که بهش گفتم برای بیرون رفتن نخرید به روشم نیوردم

بعد گفتم الان وقت داریم بریم فلان جا بعد گفت اونجا دوره وباید بعدش بریم خونه مامانم

خدایی مگه همیشه باید رفت خونه مامانش اونم که دوره 

اگه قرار شد بریم خونه مامانش بخدا تفریح و به آدم زهر میکنه از بس میگه زود باش بریم دیر شد

منم گفتم نه امروز میخوام فقط برم تفریح بعد دراومد گفت الان باید بریم الان نریم خونه مامانم کی بریم

بعدشم بی تفاوت خوابید

منم پاشدم رفتم خونه مامانم و یکم اونجا گفتم خندیدم الانم نمیخوام ریخت شوهرمو ببینم

بخدا من همش تنهام و در حال انجام کارم وشوهرم مدام سر کاره دلخوشیم فقط این ی جمعه بود ک بخاطر مادر گرامش..... توش0

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
عب نداره شماهم برید خونه مادرش خوش بگذرونید

نیست که چقدرم اونجا خوش میگذره!!!!!؟

منم همین مشکلو داشتم همیشه حتی تو بارداریم تمام جمعه ها باید میرفتیم خونه مامانش واسش هوسونه می بپزیم من از جوجه متنفر بودم خانومم هر جمعه هوس می کردن پسرشون جوجه بپزن!!!!! من بدبختم که هییییچ حقی نداشتم 

تو تمام چهار سال زندگیم یه مسافرت درست و حسابی نرفتم چون خانم زنگ می زدن به شوهرم که داداشت و زنش رفتن سفر منم دلم گرفته! ما هم باید می رفتیم خدمت ایشون که دلشون وا شه! یه چند باری هم گفتم جهنم و ضرر بذار حداقل با هم بریم بهونه های مزخرف آورد که منم خونه نشین کنه نرفتیم کلا هییییچ جا! تازه خونه پدرمم از اینجا دوره دوماه یه بار خونه بابام برم یه دو روز سر بزنم خانم قهر می کنن و بی احتراااامی که چرا رفتید خونه پدر خانمت البته مستقیم نمیگه که بشه جوابشو داد یه بهونه جور می کنه تهشم انقدر رو اعصاب شوهرم میره و مق و غر و دروغ و راست به هم می بافه تا تهش یه دعوا بین ما میندازه😭😭😭😭😭😭😭 از دماغم در بیاد دو روز دور بودن از این وضعیت!!!!!!

خدا الهی همه رو از شر خونواده شوهر بد نجات بده و حفظ کنه و در امان نگه داره🙏🙏🙏🙏🙏🙏

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
2714