2737
2734
عنوان

دوستان احساس خوشبختی میکنید❤

67 بازدید | 13 پست

چراوبرای چی؟؟؟ازچه نظرخوشحالید؟؟؟سپاسگزاری کنیدواسه داشته هاتون تابیشترآرامش بگیرید،ذکربگید،صبح هاوشبهاازتن سالم وجودهمسرخوب ،سقف روی سر،بچه ی سالم،پدرمادر،تحصیلات،غذایی برای خوردن،و....شکرگزاری کنید

🤲🥰به لطف خداوندعزیزم تا۹/۹/۹۹شغل ودرآمدعالی،ازدواج وعشق موفق🥰🤲خدایاشکرت

ن احساس خوشبختی ندارم:/

همسر کحا بود باو😒

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

به داشته ها ، موقعیت ها و آدم هایِ خوبِ زندگی ام فکر می کنم
به هرچیز یا هرکسی که دنیایِ مرا زیبا و حالِ مرا خوب می کند .
و می خندم ؛
به رویِ تمامِ روزهایِ خوبی که در راهَند ،
اتفاقاتِ خوبی که خواهند افتاد ،
و آرزوهایی که برآورده خواهند شد .
خوشبختی یعنی همین ؛
که زندگی را سخت نگیرم ،
که حالِ من خوب باشد .

نسبتا اره چون سالمم،سه تا دسته گل قشنگ دارم،شوهرم خوب و کاریه،دوستش دارم،درامد دارم،و اینکه ورزش هم میکنم.حالمم خیلی خوبه

ولی خب گاهی اوقات نه،بخاطر دعوا هاب زن و شوهری،دعوای بچه ها...

2738

ازینکه زندگی خوبی دارم شکر گزارم ازین که با همسرم اشنا شدم شکر گزارم ازینکه خدا کمکم کرد و همسرم کمکم کردن ازون مسیر های غلط زندگی بیام بیرون شکرگزارم خدایا بابت هر اتفاق که تا حالا تو زندگیم اتفاده ازت شکر گزارم ممنون که هستی مرسی 🙏🙏🙏🙏⁦❤️⁩🌹😍

به داشته ها ، موقعیت ها و آدم هایِ خوبِ زندگی ام فکر می کنم به هرچیز یا هرکسی که دنیایِ مرا زیبا و ح ...

درووودبرشما❤❤❤

🤲🥰به لطف خداوندعزیزم تا۹/۹/۹۹شغل ودرآمدعالی،ازدواج وعشق موفق🥰🤲خدایاشکرت

بله خدا رو شکر همیشه حس میکنم چون سلامتم چون خانواده خوبی دارم چون به داشته هام قانعم حتی کمتر چیزی که خدا داده

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

اره خیلی چون به هدف شغلی که داشتم رسیدم تو خانواده ای بزرگ شدم دغدغه و حسرتی نداشتم از عشق و محبت پدر و مادرم سیراب بودم،همیشه حمایت شون دارم،همسری دارم پایه که هرچی بگم نه نمیگه حمایت و تشویقم کرده که به هدفم برسم،دوستای زیاد بامعرفت و عالی دارم،با وجود داشتن خانواده و همسر و دوستای عالی که دارم خوشبختم،♥️

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...