2737
2734
ممنون ک بودی و ب حرفام جواب دادی😊

خواهش ميكنم عزيزم❤️

من هر روز ميرم خونه مادرم چون پدرمادرم پير و مريضن يكم بهشون ميرسم كار خونه اونام با پسرم بازي ميكنن يا يه نيم ساعت ميزارم پيششون ميرم به كارام ميرسم قبل عصرم مياييم خونه يا شوهرم مياد دنبالمون 

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن اگه خیلی نزدیک باشی دیگه دلتنگت نمیشن و براشون عادی میشی یا زده میشن درسته؟

نه فامیل نیس ها پدر مادر مگه پدر مادر ازبچه زده میشه ؟!!!عزیزم مابچه هارو اونا بزرگ کردن اونوقت بعد یکی دوسال زده میشدن !این حرفا چیه عجب مردم حرفایی میزنن

برعکس نزدیک باشی زود زود میری به اونام محبت میکنی مهربونی میکنی ازت راضی میشن زندگیت به خدشبختی تند میره سمتش

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼
نه فامیل نیس ها پدر مادر مگه پدر مادر ازبچه زده میشه ؟!!!عزیزم مابچه هارو اونا بزرگ کردن اونوقت بعد ...

مرسی از نظرت حالمو خوب کردی. نه که مادر شوهرم راضی نیس همه چی میگه که نریم پیش اونا خونه بگیریم

2728
مرسی از نظرت حالمو خوب کردی. نه که مادر شوهرم راضی نیس همه چی میگه که نریم پیش اونا خونه بگیریم

الکی میگه عزیزم نزدیک خانوادت نشی یه وقت پسرش باخانوادت گرم ومحبت نشه

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼