2733
2739
عنوان

شوهر خیلی خیلی بدغذا

612 بازدید | 15 پست

خانما من ناهارچلو گوشت پختم 

شوهرم ناهارا میاد خونه بعد دوباره میره ۱۰ شب میاد

حالا چلوگوشتو خورده الان زنگ‌ زده میگه شام چیه میگم الویه برگشته میگهه چیییییی الویه چیه مسخره کردی منو ... برنج بزار

خب من الان برنجی چی بپزم بعدم نمیشه ک هم ظهر غذا پلو خورشت باشه هم شب ..بخدا اصلا اشپزخونه مرتب نمیشه .یکسرهههه دارم میپزم 

غذای ظهرم بمونه شب نمیخوره ..فقطم باید گوشت و مرغی باشه. دیگه بریدم بخدا ده روزم نشده عروسی کردم خیبیلییی خستم... چقد این مرد شکموعه اخه 

😔😔😔😔😔😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فقط ۱۰روزه عروسی کردی؟؟از همین الان پرروش نکن بگو دیگه همینه وگرنه صبح و شب باید در حال پخت و پز باشی

2738

شاید باورت نشه منم همین الان داشتم سر همین موضوع باشوهرم بحث میکردم 

گفتم واقعا الویه شنسیل و املت و ساندویچ غذانیس

گفت نه فقط قیمه و قرمه سبزی و خورشت وبرنج و ابگوشت و کوفته نمیدونم هرچی که گوشت و مرغ داره غذاس منم خسته شدم تلزه نهارم میبره 

واقعا موندم این بشر تنوع غذایی نمیفهمه🙄

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده
از منم همینجوریه.تازه بعضی وقتا میگه قرمه سبزی بزار سوپ جو هم بزار😕.منم همش تو آشپزخونه‌ م

آره شوهر منم روز اول گفت پیش غذا چیه گفتم جاانم ؟ برو بابا مگه من بیکارم ده مدل چیز درست کنم 

به شوهر خودم امیدوار شدم خداروشکر اگ چیزی دوس نداشته باشه یا نمیخوره یا میره خونه مامانش یا از رستوران جلو خونمون میگیره من از اول عادت دادم یه وعده رو من درست کنم ی وعده با اون حالا میخواد از بیرون بگیره یا هرچی🙂🙂🙂🙂😊

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰

[QUOTE=150695399]آره شوهر منم روز اول گفت پیش غذا چیه گفتم جاانم ؟ برو بابا مگه من بیکارم ده مدل چیز درست کنم [/QUOTE

حالا بچه ک بیاد دیگه وقت نمیکنی ی غذای ساده براش بپزی.

2706