2737
2734

سلام.  یه بار تو بچگیم داشتیم با برادرم تو کوچه بازی میکردیم که یهو توپ رفت زیر یه نیسان آبی من و برادرم هم پامونو دراز کردیم تا به توپ بزنیم بیاد بیرون که یهو ماشین استارت خورد و پاهای ما زیر ماشین بود خدا شاهده نمیدونین چجوری پای خودمو برادرمو کشیدم بیرون نگو همسایمون نشسته بود تو ماشین منتظر زنش بود تا بیان و برن بیرون تا یه مدت پاهام داشت میلزیر که اگه یهو حرکت میکرد چی میشد😰😰😰 نه مامانم فهمید نه بابام نذاشتم بفهمم نگران بشن 

ی بار سکه رو گذاشتم تو دهنم رفت ته دهنم نزدیک بود خفه شم خود زدم پشت کلم در اومد بچه بودم 

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بار یه ماهیتابه نیمرو دستم بود میخواستم ببرم تو حال بخوریم مامانم یهو گفت اون نمک پاشو هم ببر. تا یه قدم راهمو کج کردم نمک بیارم چراغ توی آشپز خونه بی دلیل افتاد.اگه میخورد به سرم خدا میدونه چی میشد

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
2731

ولی من یه بار کلاس اول بودم داشتم بر میگشتم خونه

یه ماشین سواری از رو پنجه پام رد شد

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

یه بار نزدیک بود تو چاله فضایی غرق بشم😑😂

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا

من کلا اینقدر دستو پا چلوفتیم خیلی این اتفاقا برام میافته  دم به دیقه تو درو دیوارم

بیشترینش افتادن از پله بوده که خدا بهم رحم کرده

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2738

دو سال پیش تو زمستون من و شوهر و بچه هام تو خونه دچار گاز گرفتگی شدیم و تقریبا همه در حال بیهوشی بودیم که مادر شوهرم آخر شبی زنگ میزنه و من به زور خودمو به گوشی رسوندم و گفتم حالمون بده...و همه خودشونو سریع می رسونن و ما رو میبرن بیمارستان...اگه زنگ نمیزد ممکن بود الان نباشیم.. . زنده بودن الانمون و مدیون مادر شوهر عزیز هستیم

کما در سه سالگی 

سقوط در اسکی

هواپیما توی توفان گیر کرد و فرود اضطراری کرد از ترس مردم

ماشین چپ کرد

چند بار نزدیک بود غرق بشم

و هزاران اتفاق که خودم خبر ندارم ولی خدا منو حفظ کرده اند

😁

یه بار رفته بودیم مسافرت یه جای تاریخی بود یه قلعه بود ما رفتیم بالا ی بالا بعد من سر میخورم برعکس میوفتم دختر خالم میبینه پامو میگره یعنی من بر عکس بودم پا از لبه دختر خالم گرفته بود منم تو هوا بعد دختر خالم داد زد اومدن کشیدم بالا

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿
کما در سه سالگی  سقوط در اسکی هواپیما توی توفان گیر کرد و فرود اضطراری کرد از ترس مردم ماشین ...

خدا خیلی دوست داره تا دم مرگ میبرده میاورده

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿

یه بار با بابام و داداشم رفتم کوه نوردی از بالای یه دره باید به سختی رد می شدیم بابام پاهاشو گذاشت دوطرف کوه که من و رد کنه یهو باد اومد دست منم تو دست پدرم بود داشتم بابامم با خودم می کشوندم تو دره فقط جیغ می زدم که خدارو شکر نمی دونم بابام چجوری تعادل خودشو حفظ کرد منو پرت کرد اونور که نیوفتم تو دره اگه می افتادم چیزی ازم باقی نمی موند وقتی بهش فکر می کنم دست و پام می لرزه😢

میشه لطف کنید واسه امواتم صلوات بفرستین؟مرسی❤
یه بار یه ماهیتابه نیمرو دستم بود میخواستم ببرم تو حال بخوریم مامانم یهو گفت اون نمک پاشو هم ببر. تا ...

واااای کار خدا رو باش اگه مامانت صدات نمیزد می‌افتاد سرت 🥺🥺🥺🥺

2706