2737
2734

سلام

لطفاً اگه کسی میتونه بهم کمک کنه دریغ نکنه

بچه ها من ترم۲ رو تموم کردم و مهرماه ترم۳ هستم

معدلمم بالای۱۹/۵ ولی میخوام از الان شروع کنم برای آزمون وکالت و به جزوه ها وامتحانات اساتید بسنده نکنم و ازالان تست بزنم و مطالعه داشته باشم

کاربری برای دونفر می باشد😌

ولی کتاب هایی که توی نت میبینم همشون جامع هستن

مثلاً من الان بخوام تست از تجارت۱ یا جزای عمومی۱ بزنم  کتابی هست که بتونید بهم معرفی کنید که تست های هرکتاب رو جدا داشته باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زوده عزیزم شروع نکن از الان.یادت میره.البته بستگی ب خودت داره. و اینکه یادگیری و مدت حافطه ت چقدره

گلم آزمون دادی؟

نخوب من حافظم خوبه و طبق تجربم از مطالعه میدونم اگه الان بخونم و مرور کنم میتونم سال اول موفق بشم

چون من قرار۶ترمه تموم کنم و باید از الان بخونم

آفرین از همین الان شروع کن داییم وکالت میخونه از همون اول شروع کرد به خوندن چیزی نیست از یادت بره اگه مرورشون کنی دیگه توی ذهنت میمونه مث یه وکیل که برای دفاع از حق موکلش دیگه کتاب نمیخونه میدونه چطور دفاع کنه

"شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟                            من به این خنده ی پر غصه دچارم شب و روز"            
2738

کتابای جامع بخر

کتاب جدا جدا نیس

بنظرم تست نخر الان.تا اونموقع صدبار مواد اصلاح شدن.

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp
گلم آزمون دادی؟ نخوب من حافظم خوبه و طبق تجربم از مطالعه میدونم اگه الان بخونم و مرور کنم میتونم سا ...

خیر ندادم.خب اگر میدونی از الان بخونی بازدهی خوبی داره خب بخون. صلاح مملکت خویش خسروان دانند🏵🏵😎😎😊😊

آفرین از همین الان شروع کن داییم وکالت میخونه از همون اول شروع کرد به خوندن چیزی نیست از یادت بره اگ ...

دقیقاً طبق برنامه ای که دارم باید از الان شروع کنم

ولی هیچکس رو ندارم که حتی این رشته رو خونده باشه چه برسه به آزمون و وکالت

داییتون الان دفترداره یا کارآموزِ؟

راضیه؟

خیر ندادم.خب اگر میدونی از الان بخونی بازدهی خوبی داره خب بخون. صلاح مملکت خویش خسروان دانند🏵🏵😎😎 ...

مرسی عزیزم😘

یه جورایی تمام آینده و زندگیم به قبولی آزمونه 

و نمیتونم ریسک کنم روش.

دقیقاً طبق برنامه ای که دارم باید از الان شروع کنم ولی هیچکس رو ندارم که حتی این رشته رو خونده باشه ...

الان دفتر داره برو از یه وکیل مشورت بگیر

"شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟                            من به این خنده ی پر غصه دچارم شب و روز"            
کتابای جامع بخر کتاب جدا جدا نیس بنظرم تست نخر الان.تا اونموقع صدبار مواد اصلاح شدن.

پس چیکارکنم؟ آخه طبق برنامه ای که دارم من شهریور تموم میکنم آذرماه آزمون میدم

پس باید آمادگی داشته باشم و بعداز هر ترم درس های اون ترم رو خوب حلاجی کنم و تا آزمون مرور کنم

2706