2733
2734
عنوان

مامانایی که خودتون شیر میدین به بچه هاتون تو رو خدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 2111 بازدید | 55 پست

نه صد بار از کجا اوردن.دو سه بار بیدار میشه بعدشم از شیر خشک که بهتره بری ابگرم و بریزش شیشه درست کنی.شیر خودت همیشه اماده و سهتی نداره والا بچم ده ماهشه تا حالا که مشکلی نداشتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدخواب که نیستن،گرسنه میشن ، بیدار میشن شیر میخورن،سخته ولی به نظرم از نصف شب شیرخشک درست کردن راحت تره،من ۱۰ تا بچه هم بیارم شیر خودمو میدم،نصف شب سینمو میذارم دهنش میخوابم

2728
نه والا من بچه هام وابسته نبودن خواب شبشون هم خوب بود 

چه خوب عزیزم پسر من دو ماهشه بخدا شبا صد بار بیدار میشه کی خوب میشه به نظرت؟ 

خانومای منتظر هر روز و هر لحظه و با هر نفسم برا همتون دعا میکنم. 
الان ۵ روزشه شیر خودمو میدمش با درد و سوزش سینم وحشتناکه 

کرم شقاق بزنید بعد هر شیردهی

قبل شیر دادن یا دستمال نمدار تمیزش کنید

دو سه روزه خوب میشه

من ژنوبیوتیک زدم خوب شدم از هیدرودرم بهتره

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2738
چجوری قطع کنیم اصا فایده نداره هرکار میکنم فقط جیغ و گریه

مامان خوب بعضیا لج میکنن و توهین میکنن ولی نمیدونن اول برای بچه و ایندش و سلامتیش خوبه دوم برای اسایش و خواب راحت مادر. دقیقا مثل از شیر گرفتن سخته چون شیر دادی من یه هفته دادم فقط بچم اصلا دیگه یاد نداشت. وقتی شبا گریه میکنه شیر نده هر چقدر گریه کرد اب بهش بدید حتی با قاشق یا شیشه انقدر راه ببرید تکون بدید که مغزش عادت کنه شابد یه هفته و دو هفته زمان ببره ولی دو سال راحتید .ازونبرم راحت از شیرمیگیرید

روانشناسی کودک
پ بایدچیکارکنیم بچه گشنه میمونه ک؟؟

نه عزیزم گرسنه نمیشه عادت مغزه مگه ما تو خواب گرسنه هستیم؟ خیر .اگه منظورت اینه معده بچه کوچیکه زود گرسنه میشه اشتباهه چون اگه معده کوچکه جثه بچه هم کوچکه پس ربطی نداره. شب موقع استراجت کبد و کلیس

روانشناسی کودک
چه عالی از چند ماهگی اینجوری بود؟

از اول اصلا اذیت نکرد فقط ختنه ک کردم یه شب تا صبح بیدار بودم اونم خواب بود میترسیدم 😂😂

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
مامان خوب بعضیا لج میکنن و توهین میکنن ولی نمیدونن اول برای بچه و ایندش و سلامتیش خوبه دوم برای اسای ...

ممنون که دلسوزی🌹 من خیلی رو بچه م حساسیت دارم و دلم نمیخواد دندونش خراب شه.سعی خودمو میکنم دوباره

بازم اگه تجربه ای داشتین برای از شیر شب گرفتن ممنون میشم کمکم کنی.

شما باید شیر شب بچتو قطع کنی این و یه میلیون باز تو نینی سایت گفتم😭😭😭 خواهشا دکتر ظریفی فوق تخصص ...

عزیزم پسر من تازه دو ماهشه. گلم پیج اشیون رو برام بزار لطفا

خانومای منتظر هر روز و هر لحظه و با هر نفسم برا همتون دعا میکنم. 
2706