2410
2553
عنوان

خانم هایی که تو فامیل زنی دارید که بچه شیر میده یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 3016 بازدید | 141 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من بنطرم باید برخورد کرد.. همه رو نمیگم اما برخی انقدر خوش اندامن و سفید پوست خانوما هم بدشون نمیاد نگاهش کنن چه رسد به ی مرد...

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
2456
2714
ببخشید یعنی جلو همسرت می انداخت بیرون نسبتش چی بود 

خواهرش بود

ولی تو جمع که شوهر خواهرش هم بود

بنظرم حتی پیش محارمم وحشتناکه 😰

خدایا شکرت 🍃                                    
خواهرش بود ولی تو جمع که شوهر خواهرش هم بود بنظرم حتی پیش محارمم وحشتناکه 😰

محارم رو میشه تحمل کرد ولی نا محرم واقعا نه 

واقعا زشته این بنده خدا خنده دارش اینجا میاد روسری هم سرش می کنه تو جمع 

و حالا مادر شدم 
محارم رو میشه تحمل کرد ولی نا محرم واقعا نه  واقعا زشته این بنده خدا خنده دارش اینجا میاد روسر ...

یعنی هیچ کس بهش هیچی نگفته؟؟؟؟

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

منکه شیرخشک میدادم به دخترم راحت بودم از این لحاظ😅

ولی کلا تو فامیل هم ندیدم کسی جلو نامحرم بندازه بیرون شیر بده معمولا میرن اتاق 

بنظرم بیشعوری طرف رو میرسونه

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
یعنی هیچ کس بهش هیچی نگفته؟؟؟؟

نه عزیزم الان میگی این چی میگ ولی این بد حجابم نیست حتی خیلی رعایت می کنه حالا شاید جاری شما کلا اعتقاد نداره 

و حالا مادر شدم 
2706