2726
عنوان

بدجوری دلم گرفته....

83 بازدید | 12 پست

همسرم با خانواده ام ۵ ساله قهره منو بچه هام میریم خونه شون اما همشرم اصلا نمیاد دیروز تولد دخترم بود براش تو خونه بابام جشن تولد گرفتیم وقتی با کادو هاش رفت خونه باباش همه رو گرفت انداخت تو اشغالی گفت خودم بهرینا رو براش میخرم دخترم ۴ سالشه کای گریه کرد خیلی دلم گرفته فقط خواستم باهاتون حرف بزنم ی کم ارومم کنید مرسی😔😔

منم شوهرم با خانواده ام قهره ۲ ساله ندیدمشون دلم خیلی براشون تنگ شده

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همیشه فکر میکردم من تنها ادم توی دنیام ک این درد دارم

نه عزیزم‌حداقل تورو میزاره بری ببینیشون من ۲ سال ندیدمشون

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
انشالله به حق این لحظه اذان اشتی کنین باهم از ته دلم از خدا واست خواستم❤

قربونت عزیزم انشاله زندگیت غرق خوشبختی بشه

نه عزیزم‌حداقل تورو میزاره بری ببینیشون من ۲ سال ندیدمشون

تو ی شهر هستین ؟خیلی درد بدیه منم ۲ سال اول اصلا نمیذاشت برم بعدا کم کم اجازه داد الانم چتد سال منو بچه هام تنها میریم کاملا درکت میکنم

تو ی شهر هستین ؟خیلی درد بدیه منم ۲ سال اول اصلا نمیذاشت برم بعدا کم کم اجازه داد الانم چتد سال منو ...

نه یه شهر نیستیم ۷ ساعت باهاشون فاصله دارم