2737
2734

خواهر من دوماه اول میشد

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشید ی سوال ادم باردار میشه پریود نمیشه؟؟

نه عزیزم ولی ممکنه خون ریزی کم داشته باشه که بعضی وقتا خطرناکه

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2738
چند ماه داری ؟  لکه بینی داری یا پریود ( هفت روز )  ؟ درد لگن احساس میکنی ؟

نه من شک داشتم باردار باشم اما لک دیدم امروز

۸ روز عقب انداختم 

میخواستم ببینم میشه امیدمو حفظ کنم هنوز

در حد چقدر؟؟؟ سر وقتش؟

نه ماه اول یکی دوهفته عقب انداخت بعد فکر کرد سقط کرده فرستادیم دکتر گفت نه سالمه فقط بعضی وقتا پیش میاد که بعضیا حتی 4ماه اولم پریودی دارن 

نه من شک داشتم باردار باشم اما لک دیدم امروز ۸ روز عقب انداختم  میخواستم ببینم میشه امیدمو حف ...

ببین عزیرم تاخیر توی پریود اونم با مدت زمان هشت روز  ممکنه اتفاق بیوفته وطبیعیه پس برای همین امکان بارداری برات حدود ۳۰ درصد بوده  به خاطر لک بینی الان 

اما الان احتمال اینکه عقب افتادن پریودت به خاطر هورمون هات باشه بیشتر هست تا بارداری  

ممکنه باردارهم باشی اما احتمالش کمه 

متولد ۱۳۳۱ هستم 
ببین عزیرم تاخیر توی پریود اونم با مدت زمان هشت روز  ممکنه اتفاق بیوفته وطبیعیه پس برای همین ام ...

اخه اولین ماهی بود ک اقدام کردم. ۱۱ ام و ۱۲ ام اقدام داشتم

ساعت ۱۲ شب ۹ ام هم امپول آزادسازی زدم و ۹ ام سونو بودم دوتا فولی ۱۹ و ۲۱ داشتم

ممنونم عزیزم🌹🌹❤️

قربانت گلم ❤️