2733
2734

من عزیزم 

التماس دعا 

ان شاالله که حاجت روا باشی 

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من تقریبا۲۵۰۰ بار گفتم شماهم بگو 💙💙💙💙💙

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟
2731
2738
باهاش درارتباطم  میخوام ک بیادجلو واسه ازدواج

والا رفیقم همین کارو زیاد کرد بعد هی میومد هی میرفت رفیقمم همیشه هرچی دعامیکرد میگفت این قرآن میخوند

حتی گذاشت تو قرآن اسمشم بعد خواب عجیبی دید داداش تعبیر گفت این پسره دنبال عشق وعاشقی باهات نیست وزیاد هم خودشو قوی نشون میده باهاش ضرر بزرگی بهت میرسه عشقتو هم پس میزنه تمام.

پس بنظرم باید بدونی که ممکنه اون طرف مقابلت با دعا یمدت بهت علاقمندشه امااون انسانه ودارای اختیار ممکنه از لحاظ ذهنی اصلا نتونه قبولت کنه و دعا رو بعدش پس بزنه.

اما  ازت میخوام ۴۰ روز سوره مزمل بخونی 

میتونی زیارت عاشورا هم بخونی

اگر که صلاحت باشه و باهاش خوشبخت میشی که بهت علاقمند شه و بیاد تو این چهل روز اگرم نه که مهرش از دلت بره بیرون بهت ثابت شه بدردت نمیخوره. میتونی از نماز استغاثه حضرت زهرا هم کمک بگیری که یا بیاد یا خلاصت کنه از این علاقه بعد از مدتی تاثیراتشوخواهی دید

زندگیتو تلف اینجور آدما نکن ۵سال به خواهرم گفتم اینکارو نکن گوش نداد بهم با پسره هم درارتباط نبود اما هر چن ماه میومد صحبت میکرد میرفت هروقت خواهرم میگفت باخانواده بیاین باهم اونجا صحبت میکنیم مدتی .میرفت که میرفت میگفت اول صحبت و دوستی مدتی بعد میام خداروشکر خواهرم قبول نمیکرد .خلاصه ۵سال به همین حرف گذشت گفتم اگر خواهرم قبول نمیکرد الان دوتا دوقلو ازش باردار بود تهشم نمیومد

2706