2733
2734
عنوان

فردا امتحان فیزیک دارم

1226 بازدید | 31 پست

فیزیک مو افتادم فردا قراره برم امتحان بدم

این چند روز نامزدی داداشم بود و مامانم اینا اومدن خونه مون اصلا نتونستم درس بخونم همش مهمون و مهمونی نمیدونستم موقع امتحان من اینطوری میشه (دوازدهمو خوندم بعد ازدواج کردم اینه که میگم مهمون داشتیم )امروزم نخوندم چون نمیشه یه روزه دو فصل خوند حداقل ۱۰ بگیرم

اعصابم خرابه فردا دوباره میفتم😭

اونوقت دی دوباره میتونم امتحان بدم؟

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با دوستات مشترک امتحان بده مجازیه؟

نه عزیزم نهاییه

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 
واي بدبخت شدي كه🤦🏼‍♀️اره ميتوني دي بدي

اونوقت بهم میگن دیپلم ردی؟

2738
واي بدبخت شدي كه🤦🏼‍♀️اره ميتوني دي بدي

واسه دانشگاه از همون ترم ۲ میتونم برم یا باید وایسم سال بعد؟

اونوقت بهم میگن دیپلم ردی؟

نه ديگه دي اگه قبول شي ديپلم ميگيري بديش اينكه نميتوني بري دانشگاه فعلا

باخرابات نشينان ز كرامات ملاف       هرسخن وقتي و هر نكته زماني دارد 
چرا نمیشه خوند؟🙄من شب امتحان شب شرو کردم تا صب خوندم۱۸شدم پارسال بشین بخون تمرینای اخر کتابم حل ک ...

قبلا خونده بودیش؟

چه درسی چه پایه ای؟

واسه دانشگاه از همون ترم ۲ میتونم برم یا باید وایسم سال بعد؟

اره اگه قبول شي ميتوني بري ولي دولتي نميشه 

باخرابات نشينان ز كرامات ملاف       هرسخن وقتي و هر نكته زماني دارد 
عزیزم دوازدهمی؟  دوتا فصل که بارم بالایی دارن رو امتخاب کن فقط همونا رو بخون

آره

الان انقد استرس گرفتم و اعصابم خرابه هیچکاری نمیتونم انجام بدم

قبلا خونده بودیش؟ چه درسی چه پایه ای؟

اها ببخشید من دوستم فیزیک افتاده بود اتومات فیزیک تصورکردم😅

فیزیک دوزادهم.زیاد نخونده بودم فصل سوم و چهارم و که اولین بار میخوندم.فصل دو هم کلا مشکل داشتم.فصل یکو فقط بلد بودم

میشه یدونه صلوات بفرستین واسه خوشبختیم؟⁦♥️⁩
2706