2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه موقع عفونتم وحشتناک شده بود

نه راه میتونستم برم نه بشینم

توحموم دیدم که پر از ببخشید ترشحات سفید که محکم چسبیده بود

رفتم دکتر بهم باپمادو اینا یه قرص کپسول لاکتوفم بهم داد

خوب شدم

2731

درمان خونگی

اسپری گلاب هر روز بعد از شستشو،بعدش با سشوار خشک کن

هفته ای یکبار تو تشت آب ولرم+یک لیوان سرکه سفید

هرشب عسل طبیعی بشکل پماد،بعد یکساعت بشورید

استفاده از لباس زیر نخی

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
2738

درمان عفونت قارچی اینه یک ماه خودت و شوهرت دارو بخورید و حتما موقع نزدیکی از کاندوم استفاده کنی تا دوباره عود نکنه 

بعدم خاطر خارش و قرمزی تا 10 روز ماست بزن رپزی دوبار بعدشم تو یه افتابه جوش شیرین بریز خودت و شئهرت بعد از شسشتو خودت خودتون رو باهاش بشوید و خشک کنید سعی کن از دستما کاغذی استفاده نکن بجاش دستمال تتیران بخربعد که خارش و سوزشت تموم شد بشین یه روز تو اب نمک یا جوش شیرین روز بعدش تم جفت سر 15 روز خوب میشی ولی باید 20 روز این کار رو بکنی 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
درمان خونگی اسپری گلاب هر روز بعد از شستشو،بعدش با سشوار خشک کن هفته ای یکبار تو تشت آب ولرم+یک لی ...

این برا عفونت میکروبی هیت نه قارچی

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706