2737
2734
عنوان

از بارداری تا نازایی (داستان زندگی من)

| مشاهده متن کامل بحث + 5781 بازدید | 110 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا ک باردار شی عزیزم همین ک شوهرت و خانوادش همراه و حامی شما هستن خیلی خوبه استرس رو از خودت دور ...

ممنون عزیزم

نه فقط در حد قرص و آمپول بود دو سال پیش قراره بعد از کاهش وزن برم پیش دکتر و بگه باید چیکار کنم، چون بدون علائم هستم هم من و هم شوهرم مشکلی نداریم 

2731

ای جان.به نظرم دکترتو عوض کن عزیزم، انشاءالله خیلی زود نتیجه میگیری خدامون خیلی بزرگ و مهربونه  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2738

توکلت بخدا باشه 

منم ناخواسته باردارشدم بعد چهارماه ازدواجم وتوخونه پدرشوهرم هم زندگی میکنم ودارم برای کنکور اماده میشم یه هفته دیگ ..والان ۱۸هفته ای هستم اوایل بارداری خیلی ناراحت شدم ک چجوری بااین شرایط بتونم کنکورم روخوب بخونم همسرمم پیشنهادسقط داد ومن باحالت عصبانیت ودادوبیداد گفتم نعمتی ک خدابم داده روپس بدم؟ الان میبینی مردم درتلاش برای باردارشدن دست بچکارایی میزنن بهمین راحتی میگی سقط کنم خیلی ازچشمم افتادی جوری باش حرف زدم ک خودشم عذاب وجدان گرفت والان خداروشاکرم گرچه قبول هم نشم هیچوقت ب سقط فکرنکردم چون کاربسیارزشت وناپسندی هست 

منم دقیقا مثل شما ۹ ماه بعد ازدواج باردار شدم ولی ناشکری کردم سقط شد البته خودش بعد دوسال خواستم اونم سقط شد تا اینکه بعد هزار دوا دکتر بعد ۷ سال رفتم پیش دکتر اشرف معین تهران خداروشکر باردار شدم الان پسرم ۹ سالشه .ولی برا دومی باز باردار نمیشم البته شرایط تهران رفتنم ندارم ولی باز خداروشکر یکی دارم زیاد توبه کن .ان شالله بزودی باردار میشی اگه میتونی برو تهران دکتر معین کارش عالیه 

2706