2726
عنوان

نظر بدید برا دکور+عکس

349 بازدید | 25 پست

احتمالا کابینت بزنم ولی هالمون مربعه خیلی با آشپزخونه یکی میشه

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامانا نی نی شما کدوم سمت بود پسره یا دخترر

چی🤨

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2728

نظری نبود؟؟

سلام مامانا نی نی شما کدوم سمت بود پسره یا دخترر

به نظرم یه تاپیک جدا بزن برا خودت...زشته تو هر تاپیکی همین سوالو میپرسی

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

کابینت بزن خوشگل تر میشه کابینت کار خودش برات ایده میده کار نشون میده 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
در مورد کدوم وسیله /

کلا

کلا دکور وعوض کن.مدل آشپذخونت هم عوض کن..کاناپه رو گذاشتی کنار یخچال

مدل آشپزخونه رو چجوری عوض کنیم؟؟

اگه اون مبل سه نغره رو برداری ناهار خوری بذاری بهتر نمیشه؟؟؟

اره احتمالا کابینت بزنم جلوشم میز نهارخوری

ولی خیلی دراز میشه آشپز خونه، یه طرف هال انگار آشپزخونه باشه

2706