2737
2734

سلام

برا اینکه وا نره قبل رول تخم مرغ میزنید؟

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عکس و دستور پخت لطفا

هنوز نپختم دفعه اولمه

برار امشب بپزم انشالله خوب شه میام بهت میگم

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
عه  برا یه سینه چند تا زرده

عزیزم نمیدونم من مامانم چرخ میکنه نمیفهمم اما ما که چهار نعریم. یدونه زرده میزنیم یه حبه سیر و ادویه و پیازو یکمم ارد نخود ک خودش بگیره بعد دوتا تخم مرغ ابپز میکنیم گردو میکوبیم و قارچ و پنیر پیتزا میریزم بینش عالی میشه

2738

من نمیزنم

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
عکس و دستور پخت لطفا

سینه چرخ شدن 

پیاز رنده شده ،نمک ،زعفران، ارد ،مغز گردو ،زرشک

پیازو رنده میکنیم و ابشو میگیریم  

گوشت وپیازونمک وارد زرد چوبه رو باهم مخلوط میکنیم وخوب ورز میدیم  

یک گلوله اندزه یک نارنگی از مواد را برمیداریم وبه قطر ۱/۵س باز میکنیم وگردو وزرشک روی مواد میپاشیم ومواد را رول میکنیم  (دست و سطحی که گوشتو روش باز میکنیم وچرب میکنیم )

رول هارا داخل کیسه فریزر یا سلفون میپیچیم ومیزاریم تو یخچال ۲ساعت استراحت کنه بعد داخل ماهیتابه سرخ میکنیم و به اندازه دلخواه رول هارا برش میزنیم 

من اینجوری درست میکنم خیلی خوشمزه میشه 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔