2726

من اصلا اوايل نميدونستم خانواده شوهرم اين مدلي هستن وگرنه كلا از همون ابتدا زياد صحبت خاصي باهاشون نميكردم متاسفانه دير متوجه خصوصيات منفي اخلاقيشون شدم!!!

درباره زندگي همه نظر ميدن،اونم منفي،فقط خودشونو قبول دارن،همه رو ميكوبن

در حاليكه خودشون به مرحله عمل ميرسن داغون ترينن

بعضيا رو ميبينم خانواده شوهر فرهيخته و سرشون بكار خودشونه يا براي مثال بيشتر فكر ميكنن تا حرف مردم رو بزنن افسوس ميخورم!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خانواده ی شوهر من فرهیخته و کاری به کار کسی ندارن 

ولی یکی از بردارشوهرام و جاری تا دلت بخواد سوزوندمون

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

والا عروس و مادرشوهر همینه ، حتی اگر روزی اون عروس مادرشوهر بشع البته اکثرا ... 

بهم اثبات شده،، تو یه عروسی ... عروسه گفت باتمام نواقص و ببماری و مشکلات تااخر عمر کنارت میمونم مادرشوهر از اونور داد زد پسر من نقصی نداره بعد عروسه گفت ناراحتی ترک کن اینجارو ، مادرشوهره میگفتم پول لباس تنتو من دادم کجا برم رو پسرم عیب نذار😂🤣 ایرانی نبودناااا

خانواده شوهر من خیلی خوبن و ماشالله با هم خوبیم 

ولی اینا هم همه رو میکوبونند و فک میکنند خودشون از همه بهترن و دختراشون مظلوم ترین و کاری ترین عروس های دنیان و پسرهاشون کاریترین و بهترین مردهای دنیان🥴🥴🥴🥴🥴

والا اونايي كه ميگن غيبت بده احسنت بهشون

من خيلي وقته خيلي كم مراوده دارم در كل ميگم كاش كلا همه خانواده ها يكم به بيشتر فكر كردن و سر نچرخوندن تو زندگي مردم عادت كنن زمين گلستان ميشه.

2706