2737
2734

من دوسال کنکور دادم ولی نتونستم اون رشته ای ک میخوام بیارم الان از رشتم راضیما ولی از روزی میترسم که برادرم که حالا سهمیه ام داره بهتر از من قبول شه😫

اونوقت حس نخاله بودن بهم دست میده 

چجوری باید کنار بیام بااین حس😑

من فقط گاهی به خواهرم حسادت میکنم. چون بشدت دل بزرگ و مهربونی داره. دوست داشتم شبیهش باشم. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ن خداروشکر کلا تو ذاتم حس حسادتو حسرت خوردنو اینا نیست کلا همه چیز واسم بی اهمیته دورو اطرافمونم ادم پولدار یا ادمایی ک به دولت وصلن زیاده ولی اصلا تا جالا ن غبطه خوردم ن حسادت کردم

اره جدیدا به داداشم حسودیم میشه 

اما نه مثل شما 

از نظر دیگه

حالم خوبه !     اما خنثی ام ، نه خوشحالم ‌.. نه ناراحت ...... اما دلم گرفته ، نمیدونم به چی یا چه کسی فکر کنم که حداقل یکمی آروم بشم ..
2738

اگه برادرت یه رشته خوب قبول شه ، سطح عمومی خانواده رو خیلی ارتقا میده و حتی میتونه توی ازدواج و روند تحصیلی تو هم موثر باشه

بنابراین حمایتش کن یه رشته بهتر قبول شه

دانشجوی پزشکی هستم. 👩‍⚕️💉

وا ادم ب داداشش حسودی میکنه؟چه عجیب

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
من فقط گاهی به خواهرم حسادت میکنم. چون بشدت دل بزرگ و مهربونی داره. دوست داشتم شبیهش باشم. 

من و شوهرم دل بزرگ و مهربونی داریم ولی بخدا فقط داریم چوبشو میخوریم.

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
2706