2733
2734

مادرشوهرم بشدت با من لجه و از من خوشش نمیاد با اینکه بدی بهش نکردم تا جایی  یادم میاد.جاریم بشدت رک و زبون تلخه هزار بار جلو دوستو اشنا خیطشون کرده باز با اینوجود مادرشوهرم دوسش داره و هزار بار احترامش میکنه منم دیدم این مدلیه باهاش رسمی و سرسنگینم.امشب قراره جاریم شام بده همه وسایلای اشپزیو اورده خونه مادرشوهرم تا براش اشپزی کنه بهانشم اینه  بچم شیطونه.سال ب سال محلشون نمیده.حالا امشب همش مادرشوهره میخواد تشکر کنه ازش قربون صدقش بره منم والا خوصلشو ندارم ...ب شوهرمم بگم نریم ی دعوای بزرگ راه میندازه.بنظرتون چطوری رفتار کنم?اخه مادرشوهرم میاد خونه من تشکر خیلی خشکو خالی داره  واسه اون داره جونشم میده...

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو بخور بابا.شامو عشقه.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
2738

برو تا جایی هم که میتونی بخور و محل سگم بهشون نده 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
علم ثابت کرده هرچی پروترووقیح تروجریئ ترباشی وشجاع همه احترامت میزارن قضیه جاریت اینه توهم بایدازفاز ...

خوبی ک چ عرض کنم فقط در ظاهر احترامشونو دارم.هیچ لطفیم براشون نمیکنم چون واقعا نمیفهمن

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹
2706