2733
2734
عنوان

انگار میخوان مدارس رو باز کنن😐😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1161 بازدید | 119 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چرا همون اول نمیگی ۱۵ شهریور 😁

پانزده شهریور که ماه محرمه😑

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2731

من غیر انتفاعیم (تجربی) از الان شروع شده البته جمعیت ما خیلییی کمه کسایی که دوست دارن حضوری میرن با ماسک و دستکش و ژل یا اسپری  ضد عفونی وارد که میشی تب میگیرن و کفشارو ضدعفونی میکنن از کلاس خارج میشی ضد عفونیت میکنن صندلی ها با فاصله هستش اما نه کسایی که میخوان غیر حضوری میرن با اسکای روم تماس تصویریه تصویر معلمو میبینی و میتونی کامنت بزاری . من خودم غیر حضوری میرم البته از بابت کرونا مطمئنم که مدرسمون اوکیه فقط تنبلیم میاد برم😂😂

.👦🏻❤👦🏼 .🌕🌑.
نه من مدرسه را ترجیح میدم😁

ابجیا درس براشون مهمه حتی مدرسع دوس دارن برن ولی من از درس بدم میاد درس دانشگاع کتاب حالم بهم میزنه😆 ب خدا😆

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
2738
محمد هستی یا آنیکا؟😂

آنیکا هستم.😂😂

آنا هم همینجوری گذاشتم موقع عضو شدن اول زدم anika دیدم نمیاد بعدش زدم anisa اسم خاهرمه باز نیومد از دوبارع زدم anikaآنا آخه آنا اسم مورد علاقمه اومد😂

محمد دوستمه😂

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
آخه روح و فرد هم فایده نداره خودشونو گول میزنن یا مارو

دقیقا چ فرقی داره ۳ روز تو هفته باشه یا روز یا ۶ روز

همینکه بچه ها پیش همن

چیزی رعایت نمیکنن

هنون چند دقیقه هم خدایی نکرده خطرناکه

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
آره مثلا اونایی که دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه رفتن دیگه یکشنبه و سه شنبه و پنجشنبه نمیرن پنجشنبه ها ...

شما گفتید بیست و هفت ذی الحجه باز میشه.امروز بیست و چهارم ذی الحجه است...اما از یک طرف دیگه میگید پانزده شهریور باز میشه

اینطوری که نمیشه عزیز من😑😑😑

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706