2726
عنوان

حس شیشمای قوی بیاید یه لحظه🌺

92 بازدید | 11 پست

به نظرتون نتیجه کنکور امسالم رضایت بخشه؟

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من هرروز ازاین تاپیکا میبینم.واقعا اعتقاد دارید؟؟؟؟یا ازبیکاری و واسه سرگرمیه😐😐😐😐😐

بعضیاشون درست میگن شانسیه

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
بروتاپیک داغترینااونجایکی هست که خیلی دقیق میگه صفحات اخرتاپیکه

اها مرسی گلم

عزیزم تو راجب طالع نحس یه چیزی گفته بودی میشه واسه منم حساب کنی؟ اسمم شقایقه اسم مادرم زهرا

🧿ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم 🧿می‌شه حتی اگه اعتقادی هم نداری واسم یه صلوات بفرستی؟ اگه سوره‌ای چیزی گذاشتم که بخونید بدونید باتوجه به معنیه که موثر می‌شه❤️
عزیزم تو راجب طالع نحس یه چیزی گفته بودی میشه واسه منم حساب کنی؟ اسمم شقایقه اسم مادرم زهرا

نه نحسی نداری . برات سرکتاب هم وا کردم اینا اومد

هر رنی به طالع سرطان باشد، میانه بالا و سفید چهره و ابرو کشیده و خوش رفتار و بر اعضا خال و نشانی داشته باشد که آن نشانه اقبال و دولت و حرمت اوست و ستاره او با ستاره آسیه خاتون یکی باشد و هر چند بزرگتر شود کارش بالا گیرد و شوهر بسیار بر وی مهربانست به واسطه حسن عمل که دارد، اما گاه گاه زود خشم گیرد و زود فرو نشیند و در کارهای خود بسیار بینا باشد و با همسایه ها بسیار مهربان باشد اما قدر او را ندانند چرا که بدگو و دشمن بسیار دارد.

راز دل خود را به کسی نگوید، تهمتی به وی زده اند نعوذ بالله که راست باشد ولی از راه دشمنی بوده است و هر نفصانی که از مال و اولاد ببیند از چشم بد مردم است، چرا که حساب او را بسیار میکنند که چنین است و چنان است.

دروغگو را دشمن دارد چرا که خودش بسیار زن صالحه و صادق القولی است و حرام او را نسازد، زنهار که پرهیز کند از حرام تا همیشه آسوده و راحت باشد و باهر کس نیکی کند بدی بیند و قرض دادن او را نسازد.

ماه ذی حجه برای او خوش یُمن است (یعنی کار بزرگی را میخواهد شروع کند در این ماه قرار دهد مثلا ازدواج ، تولد فرزند یا خرید خانه و ماشین و…).

لباس سبز و آبی برای یُمن دارد (یعنی این رنگهای لباس برای او شانس میاورد). ماه نو را بر روی سوره یاسین نگاه کند (یعنی اول ماه قمری که هلال ماه را دید بعد به روی سوره یاسین نگاه کند تا از بلیات آن ماه محفوظ ماند) رنجوری او بیشتر از درد دل و کمر باشد، معالجه کند تا راحت شود.

هر رنی به طالع سرطان باشد، میانه بالا و سفید چهره و ابرو کشیده و خوش رفتار و بر اعضا خال و نشا ...

واااااای عزیزم خیییییلیییی ممنونم واقعا لطف کردی خدا خیرت بده❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

🧿ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم 🧿می‌شه حتی اگه اعتقادی هم نداری واسم یه صلوات بفرستی؟ اگه سوره‌ای چیزی گذاشتم که بخونید بدونید باتوجه به معنیه که موثر می‌شه❤️
واااااای عزیزم خیییییلیییی ممنونم واقعا لطف کردی خدا خیرت بده❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

خواهش میکنم🌺