2733
2734
عنوان

شما باشین میتونین تو روی این پدرشوهر لبخند بزنین و سلام علیک کنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 72 پست
 اينا ديوونم كردن هي استوري ميذارن شوهرم وسوسه بشه   اونم نميشه    فعلا از آش ...

شوهر من میره دیدنشون اما اونقدر عوض شده هفته پیش گفت بریم قبول نکردم یه التماسایی میکرد در عین مغرور بودن من گه گریه کرده بودم خنده مم گرفته بود رفت بیرون زنگ زد بهم هی میگفت خواهش میکنم نمیزارم بهت بگن بالا چشمت ابرویه و ...😂😂😂تونست واسه مهر ماه وقت بگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرق نداره

ببين اول از همه مدرك جمع كن حالا هرچي! اگه شوهرت كتك ميزنه! اگه تهديد ميكنه! اگه فحش ميده! اگه پول نميده بهت! اگه خسيسه! يا هرچي! بعد برو دادگاه مهريتو و نفقتو درخواست بده ( قبلش پسرتو ببر بذار پيش مادر شوهرت به يه بهانه اي! از راه دادگاه برو خونه پدرت، واسشون تعريف كن ( درسته مخالف بودن ولي بازم دلشون نمياد بيرونت كنن كه. منتظر بمون تا شوهرتو پدرش ميان دستبوسي ، اونموقع يا توافقي طلاق بگير يا مهريتو ببخش پسرتو بگير، به هيچ عنوان گول نخور فقط 

2728
اگه وکیلی وکالتمو قبول کن

نه وكيل نيستم ولي خوب بلدم اين راه ها رو، ببين مثلا شروع كن به پدر شوهرت خيلي مؤدبانه پيامك بده و بحث رو باز كن و از زير زبونش حرف بكش كه تو پيامك به تمام كاراش اعتراف كنه، و همچنين شوهرت، اول خرشون كن پيام بده بيا ببخشيم فراموش كن مطمئن باش با اين تعريفايي كه تو كردي ازشون شروع ميكنن بدو بيراه گفتن، همه ي پيامكا و برو كافينت پرينت بگير اين خودش مدركه خوبيه

نه وكيل نيستم ولي خوب بلدم اين راه ها رو، ببين مثلا شروع كن به پدر شوهرت خيلي مؤدبانه پيامك بده و بح ...

اتفاقا من گاهی از حرصم پیامک دادم اونا پیامکای منو چاپ کردن و برداشتن!! 

2738
اتفاقا من گاهی از حرصم پیامک دادم اونا پیامکای منو چاپ کردن و برداشتن!! 

عيب نداره تو فوقش فحش دادي ولي اونا به كاراشون اعتراف ميكنن!! از شوهرت شروع كن، بهش پيام بده خرررش كن بگو بيا فراموش كنيم عزيزم ببند به پيامكات، ولي لا به لاش بگو تو هم كار خوبي نميكني بهم پول بده ( با زبون نرم) هي يه كاري كن اون اعتراف كنه 

پدرشوهرم حتی به من میگفت نذار بابات بیاد خونتون!

ميگم كه فقط مدرك جمع كن تا موفق بشي( مثلا يكي از ارباب رجوع هام ، حرص شوهرش رو در اورده بود نصف شب بيرونش كرده بود از خونه اين خيلي كمكش كرده بود تو دادگاه( فقط مراقب باش آسيب نبيني) شوهرت تعادل روحي داره؟ نكشتت! موادي نيست؟