2737
2734

وقتی شوهرم برام لباس میخرید و خونوادش(باباش) اخماشو توهم میکرد و تبریک نمیگفت. وقتی که شوهرم پول تو کیفم گذاشت و پدرش رفت برش داشت داد به خودش به بهانه ی اینکه ازش میدزدن و نمیدونم چی تو گوشش خوند که دیگه شوهرم به من پول نداد. وقتی باباش اومد گفت باید طلاهاتو بفروشی بدی به ما. وقتی نظارت میکرد که چیزی از جهیزیه نخره شوهرم. وقتی خواستم اینترنت صل کنم اون اوایل شوهرم ۳تا شارژ ۵هزاری خرید برام باباش باهاش قهر کرد یه هفته.

وقتی یکی از اقوامشون به من بی احترامی کرد و ما باهاش قطع رابطه کردیم و باباش تو گوشش میخوند که اونا ۲۰ساله فامیلتن زنت یکی دوساله اومده نمیشه بخاطر این با اونا قطع رابطه کنی

و از لج من بیشتر دعوتشون میکرد و زنگشون میزد و کاری کرد شوهرم دیگه بخاطر من با کسی قهر نکنه. وقتی دید من رو یکی از دخترای فامیلشون حساسم نسبت به شوهرم به پسر دومیش میگفت بگیرش که من حرص بخورم. وقتی واسه روز پدر براش پیرهن خریدم هرجا نشست گفت پسرم برام خریده. وقتی با شوهرم میگفتیم و میخندیدیم میگفت برقارو خاموش کنین بخوابیم. وقتی دوست داشتم باشوهرم برم پارک و نمیذاشت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وقتی میگفت چکار داری بذار پسرم واسه خونم خرید کنه. وقتی از دخل مغازمون برمیداشت. وقتی یه دست غذا واسه پدرم که بیمارستان مریض بود بردیم اومد در خونه گفت پول غذا شد ۷۰تومن

2728
2738

وییی ی پا مادرشوهره

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
2706