2733
2734
عنوان

چرا من اینجا هیچیو باور نمیکنم 😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 81 پست
این تاپیکا باعث شده بعضی وقتها خانوما الکی به همسراشون شک میکنن. بدترین اثرش اینه به نظرم.

کلا سایت به نظرم تاثیر منفیش از مثبتش بیشتره

قبلا بهتر بود 

الان من به شخصه به هیچ کس پیشنهاد عضویت نمیدم تاثیر خوبی تو زندگی زناشویی نداره خودمم اینجام چون اولا مجردم دوما ابدا از محیط تاثیر نمیگیرم

مشاور خانواده فقط و فقط و فقط

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از بس تاپیک خیانت خوندم عشقم یکم دیر تر جواب پیاممو بده فکر میکنم داره بهم خیانت میشه😥

خوب همینه که میگم یه عده میان خودشونو خالی کنن اما نمیدونن چه گندی به افکار هم جنسشون میزنن

2728
عزیزم ببخشید که من دارم جوابتو میدم آخه منظورت با استارتر بود عضو شدیم سوال بپرسیم یا اگر کمکی از د ...

من سوال کلا یچیز دیگست.

جواب ربطی نداره.شما‌مگه نمیگی میخوای کمکی از دستت بیاد به کسی کمک کنی شاید یه ماجرا از نظر ما عجیب وسرکاری باشه ولی حقیقت داشته باشه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
کلا سایت به نظرم تاثیر منفیش از مثبتش بیشتره قبلا بهتر بود  الان من به شخصه به هیچ کس پیشنهاد ...

واسه ی مشورت زندگی زناشویی و اینچیزا واقعا نباید اینجا اومد چون نه اونا از شرایط زندگی ما خبر دارن نه ما از زندگی بقیه، هرکسی طبق تجربیات خودش نظر میده که میتونه مفید نباشه. والله مشاور هم بخوایم بریم میگردیم دنبال یه خوبش نمیشه بیاییم از غیرمتخصصش بپرسیم. منم مجردم این خیانت و این چیزا رو میبینم واقعا می ترسم.

با احترام خوب اگه به داستانای اینجا اعتقاد نداری پس چرا عضو شدی؟

ادم فقط عضو نمیشه که داستان بخونه،، گاهی مشولاتش رو مینویسه و راهنمایی میخواد

البته اینجا شده بچه بازی همه دهه هشتادی و بچه مچه و مجرد..همه دنبال دوست پسر..کمتر متاهلی یاکمتر تاپیک نرمال میبینم 

من جمع نبستم گفتم یه عده ای  انقدر که وحشتناک تعریف میکنه من یاد رمان های رویا سینا پور میف ...

خدا نصیب اولاد کافرهم نکنه عزیزم بعضیا هیچکسو ندارن الان اگ من بگم بازم باخودت میگی اینم داره لاف میاد وفیلم هندی تعریف میکنه خدارو شکر ک انقدر دلخوشی ک بدبختی و غم آدمای دیگ باورت نمیشه دعا میکنم بیشتر ازاین ها خوش باشی ولی خانومی بعضیا مث من اینجا تنها جایی هس ک دردهاشونو میارن ومیگن تاشاید با همدردی یکم آروم شن الان من خودم خیلی خیلی خیلی دلشکسته ام وهمه این حرفهارو با گریه برات تایپ کردم😔

عضو تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙                    شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴                 وزن شروع:۸۰.          وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞   وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم
2738
خدا نصیب اولاد کافرهم نکنه عزیزم بعضیا هیچکسو ندارن الان اگ من بگم بازم باخودت میگی اینم داره لاف می ...

شما منو دیدی؟؟

منو میشناسی ؟؟؟

باهم حرف زدیم ؟؟

ببین تو حتی نمیتونی منو تصور کنی و تو ذهنت میگی دلخوشیو ...

اینجا همینه همه قضاوت میکنن 

دیشب یه عزیزی تاپیک زد مادرشوهرم گفته مرغ بخر به شوهرم 

بخدا همهههه ریختن تو تاپیکشـکه خودش بخره و ...

اتیش زدن به زندگی بدبخت 

اینجا هیییچ کس دلسوزی نمیکنه هییییچ کس 

بدتر میبینی طرف ارومه بدترش میکنن

واسه ی مشورت زندگی زناشویی و اینچیزا واقعا نباید اینجا اومد چون نه اونا از شرایط زندگی ما خبر دارن ن ...

نترس 

ادم چشمشو قبل ازدواج باز کنه 

به جای قلبش با عقلش تصمیم بگیره 

حداقل 15 جلسه بره مشاور 

حرف خانواده رو گوش بده حرف مشاور و روانشاس رو گوش بده 

و بره سراغ ادم هم کفو خودش

ازدواج موفقی میکنه

من تا حالا ندیدم حقیقتا کسی این کارارو بکنه و ازدواجش ناموفق بوده باشه

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
من سوال کلا یچیز دیگست. جواب ربطی نداره.شما‌مگه نمیگی میخوای کمکی از دستت بیاد به کسی کمک کنی شاید ...

سعی میکنم تو تاپیک های خیانت و مادرشوهر و ... نرم اگر از دستم بر بیاد تو تاپیک های دیگه کمک میکنم مثلا دیروز یکی منشن کردن بلد نبود باهاش تمرین کردم یاد گرفت 😂😂😂 تاپیک های اینجوری بتونم کمک میکنم

ادم فقط عضو نمیشه که داستان بخونه،، گاهی مشولاتش رو مینویسه و راهنمایی میخواد البته اینجا شده بچه ب ...

منم همینو گفتم.

شما بقول خودت وقتی اینجا پره‌مجردو دهه هشتادیا مس جرا اینجا میخوایید مشکلاتتونو حل کنید؟

من اگه اون بالا گفتم مجردم مجرد دهه هشتادی نیستم 

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
سعی میکنم تو تاپیک های خیانت و مادرشوهر و ... نرم اگر از دستم بر بیاد تو تاپیک های دیگه کمک میکنم مث ...

افرین😂😁😁

آخه میگن قبل ازدواج یسریا خوب نقش بازی می کنن

روانشناس کارش همینه ها 

یخورده گرونه فقط 

ولی اصلا کارش همینه برا همین درس خونده 

نمیدونم تا حالا رفتی یا نه ولی یه جوری تو دو سه جلسه کل زندگیت و زیر بمشو همه چیو رو میکنی خودتم باورت نمیشه چه جوری

فقط باید کارش خوب باشه و تضمین شده 

بشناسیش از قبل

2706