2733
2739
عنوان

بیسوادی به چه قیمتی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3318 بازدید | 199 پست
اگه جایی داشت،حامی داشت دلیلی نداشت که زود ازدواج کنه طلاق گزینه مناسبی نیست براش براساس شرایط خود ...

ممنونم گلم که میفهمی

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
منم ۱۶ سالمه میخوام برم اول دبیرستان،خیلی از دوستام ازدواج کردن الانم مث چی پشیمونن ببین به هر قیمتی ...

عزیزم این حرفو نزنید ته دلش خالی نکنید

منم تو این سن ازدواج کردم ودرسمو ادامه دادم

خیلی بدم میومد اگر کسی بهم میگفت فردا بچت بهت افتخار نمیکنه فلان بهمان

بچه رو باید جوری بار بیاری که چ مادر بیسواد باشی یا نباشی به وجودت افتخار کنه 

ماهم اکثر خانوادهام بیسواد بودن ولی هیج وقت تو مدرسه کسی اسمی از سطح سواد پدرومادرش نمیورد

فقط تحصیلات باعث ارتقای سطح دانش واعتماد بنفس فرد میشه امیدوارم این حق هیچ وقت از کسی گرفته نشه

من بتازگی عضو این سایت نشدم 😐کاربر ترکیده ام ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقصیر خودته چرا ازدولج کردی

قبول نکنیا پشیمون میشی

کشیدم که میگما 

هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت 

قبول نکن 

دست کم دیپلم بگیر 

قبل از بیست هم بچه نیار 

عقل داشته باشیا 

مدرسه نرفنی غیر حضوری بخون

من بهترینم...😍
2728
عزیزم این حرفو نزنید ته دلش خالی نکنید منم تو این سن ازدواج کردم ودرسمو ادامه دادم خیلی بدم میومد ...

منم ۱۶ سالگی ازدواج کردم الان ۲۲ سالمه یه پسر ۳ ساله دارم دوترم دیگه از کارشناسیم مونده

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍
مگه بچه بازیه!دارم جدی حرف میزنم!تو این سن خودمو بیوه نمیکنم 

تو این سننننننننننننننن😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳

به 16سال میگی سننننننننننننننننن😳😳😳😳😳😳😳

پس بشین تو خونه شوهر حرف نزن

دختر عزیزم باید قبل ازدواج باهاش سنگ هات وا میچیدی به قول قدیمی ها اگر میتونی جدا بشو یا اگه میتونی تغییرش بده 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738

استارتر اگر علاقه داری با تمام وجودت بجنگ که به ارزوت برسی

من امسال باوجود بچه معدل دیپلمم شد ۱۸ من همیشه برای خواسته هام جنگیدم

ببین بنظرم‌بتونی غیر حضوری دیپلم‌بگیری حتی دانشگاهم شاید بتونی شرکت کنی و دوره های پیام تور اینا بری ولی خب اگه خیلی سخت گیر باشه به آرزوی پزشکت نمیرسی، درست خوبه واقعا؟

مامانم دادم

عزیزم ازدواج مسیولیت اوره دیگه! تو در قبال خواسته های مردت مسیولی

باید قبل از ازدواج خواسته هاتو میگفتی.تحصیل دانشگاه و دیر بچه دار شدن و.... و ازش قول می گرفتی 

تازه با این حال خیلی از مردها بعد ازدواج میزنن زیر حرفشون

مامانم داد یعنی چی؟ مگه خودت اختیار نداشتی؟کولی بازی در میاوردی و شوهر نمیکردی حتما خودتم زود تسلیم شدی و بدت نیومده

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b

تنها راهش اینه ک شوهرت قلبا راضی باشه و حمایتت بکنه درس خوندن ک الکی نیست اونم پزشکی فردا بی شک بچه دارم میشی حتما حمایت همسرت لازمه فقط باید دلشو بدست بیاری با زیرکی و دلبری من حقوق خوندم با یه بچه و تشویق همسرم اشکم درومد تاصب ک بچه رو میخوابوندم درس میخوندم

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
منم ۱۶ سالگی ازدواج کردم الان ۲۲ سالمه یه پسر ۳ ساله دارم دوترم دیگه از کارشناسیم مونده

منم ۲۲سالمه الان باز ۱۶سالکی ازدواج کردم😎

2706