2737
2734

بهترین مارک خط چشم وماژیک ابرو وکرم پودر ؟؟؟

البته گرونم نباشه 

واینکه واسه چشم مدادسیاه خوبتردیده میشه ؟یا خط چشم مایع؟

من رنگ مات مداد و طبیعی تر بودنشو ترجیح میدم به خط چشم مایع که هم برق داره هم مصنوعی تره

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خط چشمم از ایناس ک باریکن فک کنم‌بش‌میگن مویی مارکش پاریسه نمیدونم چنده

کرم پودر کالیستا خوبه ایرانیه ۷۰ هست خیلی تعریفشو میکنن

سوپر استی میبلینم هست دوماه پیش ۱۴۰ بود الان شده ۱۷۰ اونم خوبه

ماژیک ابرو نمیدونم‌چیه😑

تیکر بارداری نیست😑🐷🐾
2728

کرم پودرم دیورجنت هست ایرانیه

خط چشمم مای و پاریس هست که بهترین نیست من واسه یاد گیری خریدم ولی عالی بودن

ماژیک ابرو نمیزنم سایه ابرو میزنم فلور مار و گلدن رز و کالیستا سایه ابرو دارن اینسری یکی از همینا رو میخرم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

من توی چشممو مداد سفید میکشم تو پلک پایین ـهم درشت تر میشه البته چشمام درشته ولی وقتی خط چش میزدم فقط خپحس میکردم توی چشمم بی روحه .خط چشم پاریس و مای خوبه 

بعد کرم پودر ک دو و سه قطعا حتی فیکاشم خیلی خوب میپوشونه صورت و 

مداد ابرو ام نمیزنم چون ابرو خفنم

در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2738

مداد برا چشمت مک بخر... خیلی خوبه...

کرم پودرم جویل

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من