2733
2734
عنوان

خواستگاری دیشب من 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 9567 بازدید | 285 پست
شعار ندیم 

شعار نیست اگر پسری اینا رو نداش رد کنید جوهر مرد تو کار و پول جمع کردنه نزدیک به سی سالشه بیست سالش که نیس ضمنا من با استارتر بودم شما قبول نداری دلیل نمیشه شعار باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مجرد بودن برای کسانی که قبلن ازدواج کرده باشن وزندگی خوبی داشتن .خیلی سخته .مخصوصا وقتی بجه داشته با ...

مجردیعنی پسربود خداروشکر خیلی برات خوشحال شدم چون خودمم تازه جداشدم بدون بچه ترس از اینده دارم نمیخوام باکسی ازدواج کنم که بچه داره خیلی ناراحتم میکنه این موضوع بشدت هم از تنهایی متنفرم 

مجردیعنی پسربود خداروشکر خیلی برات خوشحال شدم چون خودمم تازه جداشدم بدون بچه ترس از اینده دارم نمیخو ...

من منظورم از مجرد بودن ، مجرد بودن کسانی هست که قبلن متاهل بودن رو گفتم که براشون تنها شدن سخت میشه .نه همسر من ازدواج کرده بود وچون بجه دار نمیشد زنش ازش جدا شده بود .انشالله شما هم ادم خوبی براتون پیدا میشه .خدا مهربونه

2728
شعار نیست اگر پسری اینا رو نداش رد کنید جوهر مرد تو کار و پول جمع کردنه نزدیک به سی سالشه بیست سالش ...

اگه با استارتر بودی چرا منو ریپ کردی ثانیا میشه بگین پسری ک در شرایط ایده ال تا ۲۵سالگی سربازیه چطور تا ۲۷سالگی خونه و ماشین داشته باشه از خودش؟؟؟؟ تو دوسال قراره معجزه بشه برا همچین پسری😐

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"
اگه با استارتر بودی چرا منو ریپ کردی ثانیا میشه بگین پسری ک در شرایط ایده ال تا ۲۵سالگی سربازیه چطور ...

چون شما منو ریپ کردی گفتی شعار میدی من هم گفتم اولا با استارتر بودم دوما شعار نیس شما فکر میکنی شعاره دلیل نمیشه نظر من اشتباه باشه والا ما تا جایی که دیدیم شده با وام گرفتن و درامدهای اصلی و جانبی و خونه هم یا گرفتن یا رهن کردن ! قرار نیس تو سربازی بیکار باشن که درآمد جانبی برای خودشون راه میندازن پسرزرنگ زیاده تازه خیلی هاشون از زمان تحصیل کار میکنن یکسری هاشون پیام نور درس خوندن از همون اول دنبال کار بودن تازه اینا حداقلشونه خیلی پسرهای 25 26 ساله هستن چند تا مغازه هم دارن با پوشاکی با سوپرمارکت و...هی درآمد بالا بردن مغازه خریدن شعبه زیاد کردن یا مشاور املاک هستن و... خیلی مشاغل دیگه 

چون شما منو ریپ کردی گفتی شعار میدی من هم گفتم اولا با استارتر بودم دوما شعار نیس شما فکر میکنی شعار ...

رهن خونه میدونی چقد زیاده فوقش خونه رهن کنه دیگه ماشین نمیتونه بخره اونای همه اینا دارن خانوادشون پشتشون هست. اگه قرار بود با وام و کار تو دوره سربازی بتونن اینکارا بکنن الان همه خونه و ماشین داشتن گلم

2738
رهن خونه میدونی چقد زیاده فوقش خونه رهن کنه دیگه ماشین نمیتونه بخره اونای همه اینا دارن خانوادشون پش ...

اطراف ما که دارن فقط جربزه میخواد چرا شما فقط دوره سربازی رو میگی پسرها از 18 20 22 وارد کار میشن ! خانوادشون نه حمایتی نداشتن تازه اونا پدر مادرشون رو ساپورت میکنن

اطراف ما که دارن فقط جربزه میخواد 

نظرتون محترم ولی اگه اینحوری بود معضلی ب نام بیکاری و مشکل ازدواج تو کشورمون نداشتیم نمیشه گفت این طیف وسیع همشون بی جربزن که

سلام. چون به کیس شما فک کردم کشفیاتم رو به خاطر بچتون بهتون میگم. به خاطر اموالتون ازتون خواستگاری کردن. پسره بر خلاف ظاهرش، اصلا هم خوب نیست. یعنی در سطح اخلاق شما نیسته. هرچی پدر مادرش بگه، همونو انجام میده. بی عرضه هستش. اگر بعد از ازدواج، پدرش با شما رفتار غیر اخلاقی داشته باشه، باز طرف پدرشو میگیره. هیچ علاقه ای هم به بچه شما ندارن. حتی در غیابتون ممکنه بلایی سرش بیارن. از نظر جنسی نرمال نیسته.زن قبلیشو ، کل خانواده زیاد اذیت کردن. اصلا در مقایسه با خانواده شما، خوب نیستن. در کل بزار بچت ۷ سالش بشه، بعد ازدواج کن. وگرنه با مشکلات حادی روبرو میشی و افسردگی میگیری. خونواده خوبی داری، پیش اونا در امانتری.

نظرتون محترم ولی اگه اینحوری بود معضلی ب نام بیکاری و مشکل ازدواج تو کشورمون نداشتیم نمیشه گفت این ط ...

چرا هستن در مقایسه با همسالان ! شاید توقعشون بالاست پشت میز نشینی میخوان ! دنبال شغل عالی و مدیریتی هستن وگرنه کار هست مشاغل ازاد مخصوصا 

مردیکه خانوادش حامیش باشه بدرد نمیخوره

مشکل ازدواج هم سختگیری خودشونه یه خونه و ماشین معمولی و یه جهیزیه معمولی بسه ! مثلا خیلی ها میگن  نه چرا ماشین مدل بالا نیس خونه بالاشهر نیس چرا جهیزیه ال و بله 

مرد باید حداقلها رو بتونه تهیه کنه این نشون میده توانایی تامین هزینه های زندگی رو داره

فقط خدا میدونه.. .چقدر قشنگ گفتی😂😂😂😂😂😂

من هر چی فکر میکنم اصلا ممکن نیس یه خانم جوون با پدر شوهرش همچی روابطی داشته باشه

یه جوریه غیر واقعی میزنه 

وگرنه خانم خودش باید خیلی ببخشید خراب باشه که پدر شوهرش باهاش همچی کنه و اونم سر کیف بشه

2706