2733
2734
عنوان

میخوام یه کاراگاه کوچیک مواد غذایی بازکنم..دودلم..دلهره دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 80 پست

سلام دوست عزیز.من یه خانم میشناسم که پارسال کارش روسروع کرده توخونه خودش جاییم اجاره نکرده.تازه به ثبتم رسونده یعنی ثبت شرکت کرده وب نام برندخودش محصولات خونگیش رومیفروشه همههههه چیم داره ازسبزی خشک وتازه تابادمجونومرباشربت ترشی ژله سوسیس کالباس آبلیموشیره هرررررچی که فکرشوکنی ماشالله خوبم مشتری داره من توپارک پارسال باهاش آشناشدم چندنمونه ازکاراش روبرات همینجامیفرستم توواتس آپ واینستاهم هست میتونی واردگروهش بشی ازش کمک بگیری یاایده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم توی خونه  شماجایی رو ندارین ک وقتی واسه بازدید میان معرفی کنین.چون فقط همون یکبارمیا ...

فقط عزیزم ی سوال هم دارم🙊....اگر مجوز مشاغل خانگی بخوام بگیرم..وی قسمت ازخونه روبهشون نشون بدم ،،بعدها میتونم باهمون مجوزی ک برا مشاغل خانگی دادن مغازه بازکنم؟یامجوز مشاغل خانگی فقط برا خونه هست ؟دوم اینکه اگه مجوز مشاغل خانگی گرفتیم دیگ نیازی ب پروانه کسب نیست؟..

بخشید زیاد گفتم مشاغل خانگی😁..خواستم دقیق تر بپرسم

2728

منم ازین نمونه ها دیدم عزیزم..فقط مشکل اینجاست ک اینا باهمین مجوز مشاغل خانگی اینکارارو میکنن؟

مجوز مشاغل خانگی فقط برافعالیت توی خونه هست ؟یا باهمون مجوز میشه مغازه هم زد؟

ببین این یه نمونش هست خیلی محصولات متنوع داره همه روهم توآشپزخونه خونشون درست میکنه 

لینک کانالشوداری عزیزم؟

اخه اگه ثبت برند کرده باشه غذادارو کلی دستگاه مسگاه ازش خواسته حتما ..والا ثبت برند ب همین راحتی هانیست ..بمن اینطوری گفتن

2738

استارتر ببین شماره واتس آپ وآیدی اینستاشوبرات فرستادم.اون یکی عکسم اونجاکه خط قرمزکشیدم ببین نوشته توآشپزخونه خودم.حالامیتونی به همین شماره پی ام بدی ازش سوال کنی البته به نظرم بگوکه ازشهرواستان شمانیستم وراهنمایی میخوام تایه موقع سوءتفاهم پیش نیاد.منظورم رقیب واین چیزاست.

استارتر ببین شماره واتس آپ وآیدی اینستاشوبرات فرستادم.اون یکی عکسم اونجاکه خط قرمزکشیدم ببین نوشته ت ...

اهان فهمیدم..خبلی ممنونم ازت عزیزم..

راستش پارسال رفتم اداره کار ک مجوز مشاغل خانگی بگیرم..اصلا خوب راهنمایی نکردن..ی چیزی نشون دادن براسم فراوری وبسته بندی سبزی جات...منم فک کردم همینه...ثبت نام کردم....رفتم مراحل بعدی..گفتن مال شما بسته بندی هست کلی زرت وپرت ودم دستگاه و زمین ۱۰۰ متری وثبت برند فلان میخواد...منم ازهمه جا بی خبر پاشدم اومدم...الان لیست مشاغل خانگی رونگاه میکنم همشون بسته بندی...پس اینایی ک درقالب مشاغل خانگی صنایع تیدیلی دارن مجوز میگیرن فعالیت میکنن چکار کردن دقیقا ....چ مجوزی بهشون دادن....

ادم گیج میشه..😑🙁

2706