2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
و اگ همدیگه رو بعد یه مدت حضوری ببینن؟

عموی من اول رفت خواستگاری بعد کلی رفت و آمد کردن.بعدش خبر ازدواج به فامیل دادن

با این وضعی که من می بینم کار از امام زمان گذشته...دیگه خدا خودش باید ظهور کنه.

من. مجازی اشنا شدم و بعدم همو دیدیم و رفت و آماد و ازدواج. خیلی هم زندگیم عالیه، خیلی مشکلات خواهرشوهری مادرشوهری و مشکلات همسر ک توو سایته توو این چندستا خدارشکر هیچوقت نداشتم. 

مهم شناخته 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

دوستم اینطوری ازدواج کرد نامزد بودن یه مدت قرار بود ماه بعدش عقد کنن که دوست پسرش خیانت میکرد اونم نه یکی همزمان با صد نفر بود جدا شد

خدایا مارو به حال خودمون واگذار نکن ما با خودمون خیلی بی رحمیم
میشه درخاستمو قبول کنین؟

ن من دوستی اينجا قبول نمیکنم. 

هر ازدواجی بدون شناخت ممکنه اشتباه باشه

همین خیانت ک بالا گفتن، توو سایت روزی جند نفر میگن خیانت شده بهشون، همشونم سنتی ازدواج کردن اشنا شدن. 

پس دلیل نمیشه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

من با یکی از خواستگارام اینجوری آشنا شدم اولین جلسه دیدارمون خواستگاری بود تو خونمون

آدمای خوبی بودن

اما همش برام سوال پیش میومد اگر واقعا اینقدر خوبه چرا تو دنیای واقعی ازدواج نکرد

مردد شدم ازدواج نکردم

البته ما حتی مشاور قبل از ازدواجم رفتیم

من با یکی از خواستگارام اینجوری آشنا شدم اولین جلسه دیدارمون خواستگاری بود تو خونمون آدمای خوبی بود ...

بخاطر همین فقط آدم به این خوبی رو رد کردی

نزار آرزوهاتو آدمای پوچ خراب کنن...
بخاطر همین فقط آدم به این خوبی رو رد کردی

راستش خوانوادم خیلی راضی نبودن یه بحثی هم بینمون پیش اومد من کات کردم، البته بعد از سه ماه هنوزم پیگیره برگردم، اما یه سری بحثا تو زندگی مشکل ساز میشن، در واقع ما تفاهم نداشتیم، گاهی دلم میخواد برگردما اما عقلم اجازه نمیده

2706