2733
2734
عنوان

کیا با شوهرشون دعوا کردن بیایین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3324 بازدید | 193 پست
چه حوری وقتی قهر میکنید با شوهراتون انقدر بهم میریزید من که عین خیالم نیست ادم وقتی تو خوته پیش هم ب ...

وقتی اعصابت بهم بریزه،وقتی حرفای بد بهم بزنید وهمو تحقیر کنید ناراحت میشی،، منم سعی میکنم به یه ورم نباشه ولی نمیشه

عصبی میشم سردردم شروع میشه وتمام😔

تیکر کنکورمه 📚                                                              برام دعا کنید مرسی😚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وقتی اعصابت بهم بریزه،وقتی حرفای بد بهم بزنید وهمو تحقیر کنید ناراحت میشی،، منم سعی میکنم به یه ورم ...

منم دقیقا به یورم نیست اخرم خودش میاد اشتی 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
چرا قصد داری به خانوادت پول بدی و چرا مادرت متلک بارونت میکنه به خاطر پول

عزیزم مادرم از وقتی بچه بودیم چون وضع مالیمون خیلی خوب نبود و روستا بودیم انتظار داشت مثل بچه های مردم کار کشاورزی کنیم و خرج خودمونو دربیاریم اما ما کشاورزی نداشتیم بخاطر همین همیشه سرکوفت میزد و حتی منت غذا و لباسم سرمون میذاشت، بعدها خواست من برم خیاطی کار کنم اما من علاقه نداشتم و درس خوندم وقتی رفتم دانشگاه بدتر شد که هی خرجت میکنیم درحالیکه دانشگاه خوب روزانه بودم. 

بعدشم کار پیدا نکردم شد فاجعه و هرروز تحقیرا و سرکوفتا بدتر شد، وقتی ازدواج کردم دیگه خودت حدس بزن چی شد مادرم انتظار داشت شوهرم اگه دوماه یه بار میاد همه چی بیاره و چند تا تیکه وسیله هم که خانوادم میخواستن بخرن اون پولشو بده و بگه اینا خریدن، در کل سال 96، 6 میلیون واسم جهاز خریدن الانم همش متلک میزنه که دختر و داماد مردم فلان و بهمان میکنن، فلانی برا مادر زنش طلا میخره، فلانی اومد خونمون کلی وسیله آورد ببین واسه خانواده زنش چیکار میکنه و... خلاصه چون من دست پر نمیرم اصلا محلمون نمیذاره و به خودم و شوهرم متلک میگه

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
من تازه دوهفته است زایمان کردم به مامانم فحش دادوازخونه بیرونمون کرد درحالی که بخیه هام عفونت کرده ب ...

چرا اینجوزن؟

خدا جونم😍شکرت برا همه چی😍😍😍😍😍😍😍😻😻😻😻😻خدایا مرسی هوامو داری....چه قد خوشحالم که در تاریخ ۹/۹/۹۹ منو به ارزوم رسوندی خدای عزیزو مهربون من ...‌مرسی که دستمو میگیری و کمکم میکنی همیشع...من خیلی خوش شانسم تو زندگیم خدا.از امروز ب بعد میخای همه چی بهم بدی😍😍😍الهی من قوربونت بشم...
2738
عزیزم مادرم از وقتی بچه بودیم چون وضع مالیمون خیلی خوب نبود و روستا بودیم انتظار داشت مثل بچه های مر ...

انتظار مادرت بیجاس من حق و به شوهرت میدم کسی که بچه میاره باید خرجشو بده یعنی چی که بچه خودش خرجشو در بیاره ما خیلی بد میدونیم داماد بخواد چیزی برای خونه دو طرف مادر پدرا بخره به قول معروف میگن همیشه از آسمون به زمین میاد کار مادرتون برعکس شده

بچه ها من تا 10 ماه پیش زندگی خیلی خوبی داشتم ولی الان نه منو شوهرم نمیتونیم رو یه سفره کنار هم غذا بخوریم دعوامون میشه پا میشه کتک میزنه فش میده بیشتر خانواده اش تو زندگیمون سرک میکشن و دخالت میکنن و شوهرم رو پر میکنن 😔 خواهرشوهرم جلو خودم میگه به شوهرم  دوماهی یه مانتو هی براش بخر تا دمب در بیاره 

همین دیروز پیراهن شوهرم رو شسته بودم خیس بود خواست بره بیرون دید که خیسه سر و صدا کرد و چند بار با مشت دستش زد تو سرم و فش داد و رفت با اینکه باردار بودم وقتی اومد یه معذرت خواهی هم نکرد یا از دلم در بیاره  یه جوری رفتار کرد که انگاری من ارث پدریش رو خوردم 

روزی هم که رفتم آزمایش بدم ببینم باردارم یا نه همون روز تو آشپز خونه پای گاز با کمربندش کتکم زد😔 بخدا میدونم بچه ام وقتی بدنیا بیاد عصبیه😔😔

انتظار مادرت بیجاس من حق و به شوهرت میدم کسی که بچه میاره باید خرجشو بده یعنی چی که بچه خودش خرجشو د ...

من اصلا نمیخوام شوهرم براشون خرج کنه، مادرم معتقده بچه باید نه تنها خرج خودشو بده واسه خانوادشم خرج کنه، متاسفانه تو خانواده ما و اطرافیان داماد خوب یعنی داماد خرج کن، یکی از دامادای فامیل معتاد و خلافکاره و خیانتکار چون پولداره و میلیونی خرج میکنه مادرم میگه داماد یعنی اون کاش یه داماد اونجوری داشتم، باورت میشه دوماه یه بار اونم نه برای غذا میرم خونه مادرم اول دستمو نگاه میکنه خالی باشه دیگه بی محلی میکنه؟ تا الان 6 تومن سهام عدالتمو بهشون دادم باز همیشه متلک بارونم میکنه مثل گدا چشمش به دست بقیه اس که کی براشون موادغذایی میبره بزنه تو سرمن 

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 

من، بچه ام سه ماهشه، دوتایی دیووونه شدیم گفتیم طلاق، حالم وقدر بده

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

منم دیروز دعواکردم توبازار چون عقدیم خونه خودمون نیستیم مثلن رفته بودیم خوشگذرونی توبازار دعوامون شد سه یاچهارساعتی زدیم توسرهم دیگه دیگه باهاش سرسنگین شدم وتاغذاخوردیم واینا همش خودش نیگف ومیخندید اماهمچنان بنده بی تفاوت تا بعداز دو ساعت اشتی کردیم اصلن نمیدونم چ مرضی داریم پشت گوشی دویاسه روز قهرمیکنیم پیش هم قهرکردن نداریم بعدازنهایت ۳ساعت میگیم میخندیم

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋
2706