2737
2734

ما ۲ سال با هم بودیم خیلی احترام همو داشتیم هیچ مشکلی بین ما نبود جز گیر و غر زدن های من ینی‌ن دروغ ن خیانت ن هیچی 

۲ هفته بد جور رو مغزش بودم خیلی سرد شد اخرش بهش گفتم این چ وضعشه یا برو یا رفتارتو درست الان از واکنشش براتون اسکرین میذارم 

الان ما ۱۶ روزه ک از هم هیچ خبری نداریم ن من بهش زنگو پیام دادم ن اون به من 

و من‌مطمنمممم ۱۰۰ در۱۰۰ ک پای کس دیگه ای در میون نی 

حالا میشه شما اسکرین رو ببینید و نطرتونو بدین ک تموم شده این رابطه یا برمیگرده باید صبر کنم ؟ 

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بد این پیام من بهش گفتم باشه پس من بهت پیام نمیدم منتظر پیام خودت میمونم اونم گفت مرسی😘❤ همین الان ...

پَرایه این ادمو فقط باید با موچین کند

دیگه هم دورش نرفت

تامام

تـابش نـاگریز نـورم رویـش نـاگزیر بـذرم…🌱💛

وقتی چیزی نبوده و خوب بوده بره کدوم اخلاقشو درست کنه؟

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706