عنوان

میدونید چرا علاقم روز بروز نسبت بهمسرم کم میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1150 بازدید | 88 پست
واقعا خدشبخالشون شوهرتو ک میره سرکار راحتی شوهرمن سرکار نمیره کلافم کرده 

پس از کجا میارین خرج خوردن کنین؟

اصلاااا نمیره؟

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من تو نامزدی خیلی شیک و تمیز ولی الان به رگبار ببندیش میگ من همه کاراتو میکنم تو فقط  شلوا ...

واااای 😂😂😂خدا ب داد من برسه پس نامزدم دراز میکشه میگه الی اینو بیار اونو بیار ظرف بشور غذا درس کن خییییلی دوسم داشته باشه سفره رو پهن کنه جمع کنه البته نامزدم ۱۰ ساله داره تنها زندگی میکنه منم درکش میکنم گناه داره کارشم سنگینه خسته میشه

2731
اره شوهرمنم نظافتش عالیه اما الان حوله حمومش رو مبل وسط حال افتاده🤕منم خیر سرم استراحت مطلق بارداری ...

من اول جمع میکردم ولی حالا نگه میدارم تا بیاد از سر کار بعد بهش میگمپبرو فلان چیزتو بردار 

ببین گل داریم تا گل🌺🥀یکی میشه گل رز🌹یکی ماریجوانا🌱یکی هم میشه خرزهره واسه در توالت🖐️😐منم که به همه میگم گل من🌺😜حالا خودت ببین کدوم گلی😄🖐️
ای بابا این حوله خیس رو همه جا پرت کردن واسه شوهرم عادیه...چقد حرص بخورم...منم باردارم

یه کاری کن هر شب خودت مسواک بزن بهش بگو مسواکتو زدی؟..بهش کوشزد کن بره حمام یا باهم برین .شوعر من عاشق حمام رفتن دوتاییه .برا زگیلم خودت ببرش دکتر .دیگه چاره ای نیس یه مدت براش مث مامان باش

بعضیارو میبینم همسراشون خیلی تمیزن ...تو کارا خونه کمک میکنن...تو نظافت خونه کمک میکننو تلاش میکنن خ ...

باید راه کار پیداکنی نه اینکه بشینی غصه بخوری

چوب لباسی تو قسمت ورودی خونت باشه

جوراباش پرت میکنه؟

ورندارمرتب کن تا دنبالش بگرده اذیت شه

بعد یه جاجورابی بذاربگو بذاراینجا دنبالشم نگرد

تو حموم خودت بشورش تمیز 

لباساش بومیده لباس بیاربگو عوض کن خیلی بومیده لباسات.مردم اذیت میشن

من ب نفسای شما ایمان دارم، برام دعا کنید، منم براتون دعا میکنم😃
واااای 😂😂😂خدا ب داد من برسه پس نامزدم دراز میکشه میگه الی اینو بیار اونو بیار ظرف بشور غذا درس کن ...

منو شوهرم کارمون یجاست ولی کار من خیلی بخدا سخت تره خونه هم ک میام بچه هست دیگ فقط اشپزی میکنم چون وقتی درس میکنه نمیش بخوری بقیه کارا با خودشه ولی شلوار اویزون کردنم با منه😂😂😂😂

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
عزیزم چقد خوبه پس شوهرت 

آره هیچ مردیو ندیدم مثلش حتی خانوادش خیلی به فکر زن و زندگیه همیشه کسی پشت سرم حرف بزنم طرفداریمو میکنه خیلی دوسش دارم الان 6 ساله داریم باهم زندگی میکنیم 

خوش آمدی عشق زندگی مامان بابا ،😍🧑‍🍼
2706