2737
2734
عنوان

میدونید چرا علاقم روز بروز نسبت بهمسرم کم میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1150 بازدید | 88 پست
😅😅😅😅😅😅😅😅ولا من 14 سالم بود اصلا نمیدونستم شب عروسی چکار کنم 

منم نشستم گریه کردم🤣🤣🤣🤣🤣🤕

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
افرین منم دستم زگیل زده بود زدم خوب شد دیگم در نیومد 

اره منم یه دونه زد رو دستم یه بار زدم روش رفت سریع میگن شیره انجیل هم که از درخت میکنی یه مایع سفید تهش هست اونو بزنی روی زگیل خوبه

خوش آمدی عشق زندگی مامان بابا ،😍🧑‍🍼
زگیل تناسلی از رابطه پرخطره درسته؟؟ اینجورکهمیدونم فقط ازین راهه و ربطی به بهداشت نداره.

نه عزیزم مثلا شوهر این خانم از استخر گرفته راه‌هایی زیادی داره برای انتقال

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2738
خونشون نمیرفتی ؟چند روز بمونی ؟من الان نامزدم قشنگ میبینم طرف شلختس ولی برام مهم نیس چون خودمم شلختم ...

چ باحال گفتی🤣🤣🤣

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
بعضیارو میبینم همسراشون خیلی تمیزن ...تو کارا خونه کمک میکنن...تو نظافت خونه کمک میکننو تلاش میکنن خ ...

شوهر من همین جوریه ظرف که میشوره واسم لیوانا برق میزنن

خوش آمدی عشق زندگی مامان بابا ،😍🧑‍🍼
تو نامزدی ک زگیل نزده طرف ولی بهداشت شخصیو ک میبینیم 

زگیل رو از قبل داشته انگار .......بهداشت فردیم من اگ شلخته ترین ادمم باشم بخوام برم جایی خودمو تمیز میکنم 

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
2706