2737
2734
عنوان

خونه مادر شوهر😥😥😥😟😟😟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 998 بازدید | 96 پست
خانواده شوهر من دوسم ندارن همیشه دلخور و شاکی هستن ولی نمیدونم چرا نرم خونشون گلایه میکنن

وای بخدااااا خانواده شوهر منم اینجورین

دلیلشم اینه ک مبخان سوژه کنن و دعوا راه بندازن بین پسر و عروسشون😑

حتما خیلی اذیتت کردن یا اینکه با زبونشون نیش میزنن اره؟؟چون من ی دوستی دارم دقیقا همین طوره مادرشوهر ...

اره دقیقا

منم از وقتی عروس اینا شدم بسکه حرص خوردم از حرفاشون ۱۰ کیلو کمبود وزن گرفتم😏😏😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من مجرد بودم از اینایی بودم که میگفتم مادرشوهر باید مثل مادر باشه من که انقدر باهاش خوب میشم که انگا ...

فکرکن مریضه رفتارت باادم مریض چطوره؟ هرکارم کنه میگی وامریضه دست خودش نیست  همیشه بیماریا جسمی نیست روحم بیمارمیشه کسانی بقیه روبهردلیل ازارمیدن بیمارن

وای بخدااااا خانواده شوهر منم اینجورین دلیلشم اینه ک مبخان سوژه کنن و دعوا راه بندازن بین پسر و عرو ...

واقعا ما هم ۷۰ درصد دعواهامون سرگلایه های اوناست

بعضی وقتا فکر میکنم چرا دوسال اصرار میکردن برای گرفتن جواب بله

خوب جوابشو بده اجازه نده تحقیرت کنه

والا یه بار جواب دادم شوهرم همچین بد نگا کرد جلو مادرش ک مامانش صد برابر پر رو تر شد واسه تیکه انداختن....

بیخیال....حتما خدا حواسش ب منم هس دیگه

2738
اره دقیقا منم از وقتی عروس اینا شدم بسکه حرص خوردم از حرفاشون ۱۰ کیلو کمبود وزن گرفتم😏😏😏

عزیزم این دوستمم ک میگم همینطوره اوایل ۸۰کیلو بود الان شده ۵۴کیلو😔😔

مادرشوهرش وحشتنااااااکه اینم زبون نداره جواب بده هی حرص میخوره من چن بار مادرشوهرشو دیم هردفعه باهم بحث کردیم بسکه زبون میزنه

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
هررررررکاری که فکرشو بکنی هرررررکار

منم مادرم با خانواده بابام مشکل داشتن یعنی کلا یه سری ادما کارشون اذیت کردنه ولی مامانم با اینکه اذیت شده و میشه ولی صبوری میکنه الانم زندگیمون خیلی ارومه 

کلا یه سری ادما دست خودشون نیس 

نخوان هم اذیت میکنن

باور میکنین یه بار گفتم ندارم زنیکه دست کرد تو کیفم گفا حالا یه نگاه بندازیم شاید بود منو میبینی داش ...

میگفتی لازم دارم.دستتونم توی کیف من نکنین.

اگر بخوام خودم میدم بهتون.

اصلا اجازه نده.تو ساده ای داره ازت سواستفاده میکنه.

شوهرت چجوریه.پایه هست اگه بخوای حال خانوادشو بگیری؟

منم همينطور هستم

بارها و بارها خواستم خودم رو آروم كنم و بگم من بايد آدم خوش قلبي باشم اما نشده

چون از اونا محبت نديدم و فقط فضولي و خاله زنك بازي

یا صاحب الزمان ادرکنی
والا یه بار جواب دادم شوهرم همچین بد نگا کرد جلو مادرش ک مامانش صد برابر پر رو تر شد واسه تیکه انداخ ...

مقصرشوهرته پس

چی بگم 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706